13 C
Tirana, Al
E enjte, Janar 17, 2019
Tahiri jep përgjigjet në lidhje me dorëzimin e mandatit tij

Tahiri jep përgjigjet në lidhje me dorëzimin e mandatit tij

  Tahiri jep përgjigjet në lidhje me dorëzimin e mandatit tij. I ftuar në “Të Paekspozuarit” sonte, ish-ministri i Brendshëm po jep përgjigje rreth dritëhijeve...
Çështja Tahiri: Meta nuk komenton edhe pse u lakua gjatë deklaratës tij

Çështja Tahiri: Meta nuk komenton edhe pse u lakua gjatë deklaratës tij

Çështja Tahiri: Meta nuk komenton edhe pse u lakua gjatë deklaratës tij. Presidenti Ilir Meta ka komentuar sonte vendimin e ish ministrit Saimir Tahiri...
Mustafaj: Qeveria duhet të reagojë për financimin e portaleve nga greqia

Besnik Mustafaj: Rama i ka dhënë garanci Tahirit prandaj ai dorëzoi mandatin

Për ish-ministrin e Jashtëm, Besnik Mustafaj, lënia e mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri ishte koordinuar me Edi Ramën. Sipas Mustafajt, Rama gënjeu për Tahirin...
Paloka: U konfirmua se mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama

Paloka: U konfirmua se mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama

Paloka: U konfirmua se mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar pas dorëzimit të mandatit...

Kreu i PD-s Basha: Loja Rama- Tahiri vazhdon

Kreu i Partisë Demokratike rendit pesë argumente që sipas tij loja Rama- Tahiri vazhdon. Në një postim në Facebook ai thotë se dorëheqja erdhi...

Luan Rama replikon dhe sfidon kryeministrit me dorëzim të mandatit tij

Pas fjalës së Kryeministrit në Kuvend, ku ai ndër të tjera përmendi edhe emrin e Luan Ramës, ky i fundit ka replikuar madje duke...

Fatmir Xhafaj i kthen përgjigje akuzave të Saimir Tahirit

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka komentuar akuzat e Saimir Tahirit pas dorëheqjes së këtij të fundit nga mandati i deputetit. Teksa i kthehu...

Berisha: Ja ku u mor vendimi për mandatin e Tahirit

Berisha: Ja ku u mor vendimi për mandatin e Tahirit Lidhur me dorëzimin e mandatit të deputetit, nga ish-ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ka...

Tahirit nuk i del e keqja me Kryeministrin dhe ministrin Xhafaj

“Njëri vinte më sugjeronte që të thoja që Edi Rama ishte koka e trafikut të drogës dhe kështu shpëtoja unë, njëri thoshte që të...
Spaho: Turi llogaridhënës i Ramës është farsë dhe shou

Spaho: Turi llogaridhënës i Ramës është farsë dhe shou

Spaho: Turi llogaridhënës i Ramës është farsë dhe shou. Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Edmond Spaho, e ka cilësuar një farsë takimin e...
- Advertisement -