21 C
Tirana
E diel, Gusht 25, 2019
Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa: Rama ka moral vetëm paranë

Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa: Rama ka moral vetëm paranë

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një postim në “Facebook”, Zhupa shkruan se Rama është...
Bashkiakët e djathtë të vendosur: Pa u shprehur Kushtetuesja nuk lirohen zyrat

Bashkiakët e djathtë të vendosur: Pa u shprehur Kushtetuesja nuk lirohen zyrat

Javën e ardhshme pritet që kryebashkiakët socialistë të dalë nga 30 qershori të marrin zyrtarisht detyrën. Të djathtët kanë vendosur për të mos lejuar...
Rama nuk e fal Ditmir Bushatin: E heq nga drejtuesi politik i Shkodrës

Rama nuk e fal Ditmir Bushatin: E heq nga drejtuesi politik i Shkodrës

Kreu i qeverisë ka shkarkuar Ditmir Bushatin nga drejtues politik i qarkut të Shkodrës, duke e njoftuar këtë vendim në mbledhjen e Asamblesë Kombëtarë...
Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë bërë kunata?

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë bërë kunata?

Prej disa javësh në mediat rozë është përfolur shumë për një lidhje të mundshme të Jonida Maliqi dhe Bora Zemanit me vëllezërit binjakë, konkretisht...
Basha nga Tropoja: Bashkitë e veriut janë "ndëshkuar" nga qeveria e Ramës

Basha nga Tropoja: Bashkitë e veriut janë “ndëshkuar” nga qeveria e Ramës

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, deklaroi nga Tropoja se qeveria ka diskriminuar bashkitë e veriut për të ndëshkuar politikisht qytetarët që nuk mbështesin qeverinë...
Alketa Vejsiu nuk gjen paqe nga ngacmimet e fansave

Alketa Vejsiu nuk gjen paqe nga ngacmimet e fansave

Alketa Vejsiu ka vendosur të ndajë video ka perlat në Jugun e Shqipërisë. “Shqipëria, bukuroshja e Mesdheut, toka që aq shumë dua”, shkruan moderatorja...
Spaho: 2 qershori do të jetë një ngjarje e bukur

Edmond Spaho pranon se po kryhen negociata PD-PS

Nenkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho deklaroi se opozita do të vijojë protestat si rrugën e vetme për t’iu imponuar kryeministrit Edi Rama që...
Lulzim Basha reagon pas vendimit të Gjykatës së Durrësit

Kërcënimi i Bashës: Do hetojmë me prokurorë të huaj kontratat koncesionare

Lider demokrat Lulzim Basha këmbëngul në idenë e tij se kur PD-ja të vijë në pushtet do të hetojë kontratat koncesionare. Atë që pak ditë...
Basha nga Kurbini: Falë jush kemi krijuar shumicën absolute “Rama ik”

Mandatet e bashkiakëve: Opozita i dērgon letër Kolegjit Zgjedhor

Opozita i ka dërguar një letër Kolegjit Zgjedhor, duke kërkuar pezullimin e dhënies së mandateve për Këshillat Bashkiakë deri në vendimin e Gjykatës Kushtetuese...

Edhe Eliona Pitarka pozon foto thuajse nudo

Dje ishte dita ku vajzat seksi të ekraneve dhe të showbizit kanë pozuar pa të brendshme. Dhe nuk janë vetëm yjet dhe personazhet e showbizit...
- Advertisement -