12 C
Tirana, Al
E mërkurë, Dhjetor 12, 2018

Mallkimi i 7-vjeçarit s’do t’ju ndahet gjithë jetën qeveri horrash

Kreu i grupi parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas dëshmisë së protestuesit Lulzim Dozhani në gjyq, për djalin e tij 7-vjeçar që...

Eugen Isai zgjidhet kryetari i ri i PD-së së Elbasanit

Degët e Partisë Demokratike në Elbasan, Kukës dhe Koçovë kanë tashmë kryetarët e tyre të rinj. Në Elbasan, Eugen Isai u zgjidh kryetar i ri...

PD-ja e Elbasanit pritet të zgjedhë kryetarin e ri

Dega e Partisë Demokratike në Elbasan, pritet të votojë për zgjedhjen e kryetarit të ri. Aurel Bylykbashi, i cili deri më tani ka drejtuar degën...

Kaubojsi nxjerr të palarat e kryeministrit Rama

Ish-deputeti i PS-së, Eduart Ndocaj “zbardh” bisedat telefonike me Kryeministrin Rama në të cilat mbizotërojnë ofendime dhe tension dypalësh. Nga emisioni “Politika Online” në Gazeta...
Veliaj deklaroi se nuk do të tërhiqet nga projekti i Unazës Re

Ina Zhupa: Erion Veliaj është “lavatriçja” ideale e pastrimit të parave

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa ka qenë e ftuar në studion e lajmeve në Fax News, ku ka komentuar qëndrimin e kryetares së...
Siç pritej Rama i ka quajtur montazhe të opozitës skandalet e fundit

Rama merr ushqim me vete sepse ka frikë helmimin

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është e ftuar mbrëjen e sotme në “Zonë e Lirë”, ku ka thënë se Edi Rama është paranojak dhe...

Bomba e Kryemadhit: Rama nuk do e kandidojë Veliajn

Unë them që nuk e kandidon. Edhe pse s’ka kandidatë më të mirë se Veliaj”. Deklarata u bë nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, duke...

Monika Kryemadhi krahason sjelljen e Ramës me atë të një prostitute

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, të premten, u shpreh se deklaratat e kryeministrit Rama nga Peja në mbledhjen e dy qeverive: Shqipëri-Kosovë, janë qesharake. E...
Salianji: Prokuroria po merr masa ndaj gazetarit dhe jo ndaj kriminelëve

Salianji: Rama e ka kthyer në çështje personale marrëdhënien me banorët

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, i ftuar në studion e lajmeve në News24, akuzoi qeverinë Rama se e ka futur vendin në gjendje...

Bardhi: Projekti i Unazës së Re është i paligjshëm dhe korruptive

Partia Demokratike deklaroi sot sërish se projekti i Unazës së Rë është i paligjshëm e korruptiv dhe se është në shkelje të plotë të...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -