24 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 21, 2019

Georgia Harrison shijon rrezet teksa ekspozon linjat e saj me bikini

Ylli i reality show-t britanik “Love Island”, Georgia Harrison ka zgjedhur Marbelan për të kaluar disa ditë të qeta nën rrezet e diellit dhe...

Minjtë gllabërojnë 500 kilogramë marihuanë

Kur më shumë se 500 kilogramë marihuanë u zhdukën nga një depo policore në Argjentinë, zyrtarët patën një shpjegim të pabesueshëm: duhet të ishin...

Prestigjozja gjermane Bild e quan Edin Ramën “Njeriu vezë”

Duket se ngjarjet dhe situata e ndodhura gjatë seancës djeshme parlamentare nuk kanë mbetur pa u vënë re edhe nga mediat ndërkombëtare. Ja çfarë...

Historia ndermjet Bes Kallakut dhe domates

“Domatja është jeta ime, ka thënë  Besi” Më pas aktori Bes Kallaku vijoi duke shpjeguar arsyen pse ai i konsumon kaq shumë domatet: “Mami im...

Lauren Jauregui, këngëtarja e Fifth Harmony pozon per Playboy

Lauren Jauregui, këngëtarja e Fifth Harmony, ka vendosur jo vetëm që të ndjekë karrierën solo pas shpërbërjes së grupit, por edhe të eksplorojë trupin...
- Advertisement -