9 C
Tirana
E shtunë, Mars 23, 2019
Njihuni me bukuroshen portorikane Carissa Rosario

Njihuni me bukuroshen portorikane Carissa Rosario

Quhet Carissa Rosario, është me origjinë portorikane dhe konsiderohet nga nga “wags”-at më të çmuara dhe të ndjekura në NFL (futbolli amerikan). Është e martuar...
Ish-banorja e Big Brother Jona Kalemaj sërish shtatzënë

Ish-banorja e Big Brother Jona Kalemaj sërish shtatzënë

Ish-banorja e Big Brother, Jona Kalemaj ka befasuar fansat  me disa pamje të reja ku shfaqet sërish në pritje të ëmbël. Jona ka publikuar një...
Derbi Tirana- Partizani: Pjesë e gjykimit do të jetë edhe një gjyqtare femër

Derbi Tirana- Partizani: Pjesë e gjykimit do të jetë edhe një gjyqtare femër

Derbi mes Tiranës dhe Partizani është jo vetëm sfida më e zjarrtë e kampionatit shqiptar, por dhe sfida që mbart më së shumti rekorde...

Kejvina Kthjella ekspozon më shumë se çduhet në foton e fundit

E bukur seksi provokuese Kejvina Kthella i çmendi të gjithë që më daljen e saj të parë në ekran. Dhe që nga ajo kohë ajo...
Roza Lati: Futem në Instagram dhe shoh pjeshka me tituj skandalozë

Roza Lati: Futem në Instagram dhe shoh pjeshka me tituj skandalozë

Shpesh moderatorja Roza Lati komenton në rrjete sociale momente nga përditshmëria e saj, ose vë në dukje sjellje apo fenomene që nuk i pëlqejnë. Gjatë...
Ja mesazhi fortë që Arbëria Hadërgjonaj ia dedikon Elvana Gjatës

Ja mesazhi fortë që Arbëria Hadërgjonaj ia dedikon Elvana Gjatës

Në mesin e artistëve të shumtë që e kanë duartrokitur këngë e re të Elvana Gjatës, është edhe Albërie Hadërgjonaj. Por, kjo e fundit ka...

Balerina Olta Ahmetaj tregon problematikat e shtatëzanisë

Balerina e njohur, Olta Ahmetaj, dhe këngëtari Fabian Basha, ishin sot në studion e “Rudina” për të ndarë me publikun historinë e tyre të...
Alketa Vejsiu shfaqet provokuese ku tregon më shumë se çduhet

Alketa Vejsiu ngacmon fansat me një foto me bikini në dëborë

Alketa Vejsiu po e shijon fundjavën shumë larg Tiranës. Moderatorja shqiptare ka ndarë disa foto mjaft të këndshme në Instagram, nga ku zbulon edhe destinacionin...
Erik Fullani në një lidhje me vajzën e ish ministres

Erik Fullani në një lidhje me vajzën e ish ministres

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullanit është një ndër djemtë më të preferuar nga vajzat shqiptare. Ai herë pas here...
Fustani i tregon më shumë se çduhet bukuroshes Lindesy Vonn

Fustani i tregon më shumë se çduhet bukuroshes Lindesy Vonn

Mbrëmja gala e Laureus World Sports Awards 2019, mbajtur në Monaco të Francës, ka tërhequr vëmendjen e sportdashësve nga e gjithë bota. Por protagonistja...
- Advertisement -