21 C
Tirana
E diel, Gusht 25, 2019
Dobësohet në mënyrë të frikshme: Çfarë po ndodh me Celine Dion?

Dobësohet në mënyrë të frikshme: Çfarë po ndodh me Celine Dion?

Prej një kohe të gjatë këngëtatja Celine Dion ka shqetësuar fansat, pasi është parë shumë më e dobët se më parë. Ajo gjithmonë ka pëlqyer...
Rashel Kolaneci shfaqet me bikini milimetrike për të pasur vëmendje

Rashel Kolaneci shfaqet me bikini milimetrike për të pasur vëmendje

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci komentohet në mediat rozë për çdo deklaratë dhe çdo foto të sajën. Ajo njihet për fotot sensuale dhe...
Ndryshimi drastik i Taynas: Nuk ka aspak ngjashmëri

Ndryshimi drastik i Taynas: Nuk ka aspak ngjashmëri

Tayna tashmë është një ndër reperet më të preferuara në tregun muzikor dhe karriera e saj nisi krejt çuditshëm. Në pak muaj, suksesin e...
Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale,...
Fjoralba Ponari habit me përgjigjen e saj: Më mirë me një femër se sa me ty

Fjoralba Ponari habit me përgjigjen e saj: Më mirë me një femër se sa...

Personazhet publik që janë aktivë në rrjete sociale ndeshen shpesh me komente negtive . Në fakt kjo është diçka që vjen bashkë me famën e prej...
"Mallkim kuqezi": Panucci ndahet edhe nga e dashura

“Mallkim kuqezi”: Panucci ndahet edhe nga e dashura

Samanta Togni, mësuese vallëzimi në emisionin e famshëm italian, “Ballando con le stelle”, dhe ish trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, nuk janë...
Moderatorja Ilda Bejleri rrit temperaturat me foto provokuese

Ilda Bejleri “tërbohet” dhe pozon topless

Moderatorja sportive Ilda Bejleri më ‘e nxehtë’ se kurrë ka pozuar topless duke tërbuar të gjithë ndjekësit në rrjete sociale. Me kurriz duke ekspozuar fundshpinën,...
Dafina Zeqiri "rrit temperaturat" me pozat me bikini

Dafina Zeqiri revoltohet me meshkujt

Dafina Zeqiri ka shkruar një postim në rrjete sociale, drejtuar të gjithë meshkujve që i kanë lënë komente negative. E revoltuar për të gjitha shkrimet...

Gazetarja Vilma Masha publikon foto me bikini duke nxjerrë pah linjat perfekte

Gazetarja Vilma Masha, ka nisur pushimet duke lënë pas punën. Masha në këto ditë të nxehta vere, ka preferuar që t’i “vë flakën” rrjetit...
Këngëtari Erik Lloshi nxjerr sekrete: Në dasma më ka ngacmuar edhe nusja

Këngëtari Erik Lloshi nxjerr sekrete: Në dasma më ka ngacmuar edhe nusja

Këngëtari Erik Lloshi është një nga emrat e muzikës që njihet edhe si një nga zërat më të “gjallë” për dasmat. Por duket se edhe...
- Advertisement -