9 C
Tirana
E shtunë, Mars 23, 2019

Jessica Franceschetti tē driblon edhe me foto super provokuese

Ajo njihet si një nga vajzat më të afta në përdorimin e topit dhe videot e saj me xhonglime dhe veprime të ndryshme spektakolare,...
Oriola Marashi djeg rrjetin me këtë foto që publikoi

Oriola Marashi merr shumë ofendime pas publikimit të fotos nudo

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi gjysmë nudo dhe ka djegur rrjetin por fakti se e ka krahasuar veten me këngëtaren serbe, Ceca nuk...
Po ju njohim me një set fotosh super të Monica Belluci ndër vite

Po ju njohim me një set fotosh super të Monica Belluci ndër vite

Po ju njohim me një set fotosh super të Monica Belluci ndër vite. Ajo vazhdon të jetë e bukur dhe seksi edhe mosha kalon. Është...
Mënyra e veçantë që ka gjetur këngëtarja shqiptare për promovim

Rita Ora habit duke thënë që nuk i del koha për s*ks

Sukseset e saj në skenën ndërkombëtare nuk kanë të ndalur dhe pas një performance të jashtëzakonshme në sfilatën e “Victora’s Secret”, Rita Ora ka...

Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës me bikini në plazh

Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës me bikini në plazh . Pasi tërhoqi vëmendjen e planetit me fotot e saj me një bikini mikroskopik...
Ka edhe kështu: Makina e Trump ndot me tym Elysee

Ka edhe kështu: Makina e Trump ndot me tym Elysee

Ka edhe kështu: Makina e Trump ndot me tym Elysee. Një fotografi e pazakontë e takimit të Presidentit Trump me homologun francez, Emmanuel Macron...
Vignali me foton e realizuar në vaskë çmendi ndjekësit

Vignali me foton e realizuar në vaskë çmendi ndjekësit

Vignali me foton e realizuar në vaskë çmendi ndjekësit. Ajo është një nga basketbollistet më seksi. Valentina Vignali është lojtare basketbolli, por ndjekësit e saj i...

Nuk ka të ndalur ironia dhe talljet ndaj Higuain pas ndeshjes

Ironia nuk ka të përfunduar pas ndeshjesh më të rëndësishme të Seria A. Milan- Juventus vazhdon të krijojë lajm edhe pas rezultatit që dhuroi...

Festë e shfrenuar pas basteve mbi garën e kuajve në Australi

Rreth 100 mijë persona u mblodhën në pistën ikonike “Flemington” të Melbournit, ku organizohet gara më e famshme e kuajve jo vetëm në Australi,...
Tuna çudit me pjesën e trupit ku ka bërë tatuazh

Tuna çudit me pjesën e trupit ku ka bërë tatuazh

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi ka bërë një tatuazh në të pasme dhe ka arritur ta fshehë më së miri. Së fundmi Tuna ka publikuar...
- Advertisement -