21 C
Tirana
E diel, Gusht 25, 2019
Modelja me origjinë shqiptare në listën e femrave më seksi

Modelja me origjinë shqiptare në listën e femrave më seksi

Modelja me origjinë shqiptare në listën e femrave më seksi. Në listën e femrave më seksi në planet është shtuar një emër i ri. Një...
KEJDI MEHMETAJ: "Opozita e re" është kukull e Edi Ramës

Kejdi Mehmetaj thumbon Veliajn: Lali 80% e tiranasve të bojkotuan

Erion Veliaj nuk ia doli të detyrojë as 100 qytetarë të Tiranës të dilnin e të votonin dhe tani kërcënon komisionarët e PS që...
medialine.al

Nicole Scherzinger dhuron shfaqje duke ecur e dehur në rrugët e Mykonos

Nicole Scherzinger nuk e fsheh dashurinë së saj për një festë, argëtim, pa harruar edhe pijet. Nicole ka dhuruar një shfaqje duke ecur e pirë...
Demi Rose ka filluar fushatën e postimeve me bikini

Demi Rose ka filluar fushatën e postimeve me bikini

Demi Rose ka filluar fushatën e postimeve me bikini. Demi Rose ka treguar se ka filluar reklamimin e bikineve të arta. Derisa ajo është kthyer...

Bukuroshja 23 vjeçare shqiptare mahnit italinë me format e saj

Modelja me origjinë shqiptare, Jori Delli vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, ku poston foto që nxjerrin në pah linjat e saj mjaft...
Modelja venezueliane publikon mesazhet private me Cristiano Ronaldon

Modelja venezueliane publikon mesazhet private me Cristiano Ronaldon

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez, ka publikuar disa mesazhe eksplicite me superyllin e futbollit, Cristiano Ronaldo. Bukuroshja ka folur në kanalin televiziv peruan, ATV, në lidhje...

Pamela Anderson shfaqet provokuese në kopertinën e Vogue

Ajo është një nga aktoret më seksi, por deri më tani nuk e kishim parë më parë Pamela Anderson në kopertinën e “Vogue”. 51-vjeçarja ka...
Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja në trasmetim live

Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja në trasmetim live

Moderatorja Alketa Vejsiu ka përjetuar një moment të sikletshëm teksa ka qenë në transmetim direkt. Mbrëmjen e kësaj të hëne teksa moderonte emisionin “Në kurthin...
Wanda Nara lë Icardin dhe "arratiset" në Tajlandë

Wanda Nara lë Icardin dhe “arratiset” në Tajlandë

Wanda Nara është në pritje për të kuptuar se cili do të jetë fati i bashkëshortit të saj, Mauro Icardi, i cili, pasi humbi...
Modelja ruse ka një ngjashmëri thuajse perfekte me Angelina Jolie

Modelja ruse ka një ngjashmëri thuajse perfekte me Angelina Jolie

Regina Kova apo ndryshe e njohur si Risha, është modelja e njohur ruse e cila shpesh për pamjen e saj krahasohet edhe me aktoren...
- Advertisement -