21 C
Tirana
E diel, Gusht 25, 2019

Priten skandale dhe demaskime në klasën politike nga libri i Bleona Qeretit

Bleona Qereti ka bërë të ditur se së shpejti do të dalë libri i saj i shumëpritur nga të gjithë. Politika shqiptare pritet të...

Lauren Jauregui, këngëtarja e Fifth Harmony pozon per Playboy

Lauren Jauregui, këngëtarja e Fifth Harmony, ka vendosur jo vetëm që të ndjekë karrierën solo pas shpërbërjes së grupit, por edhe të eksplorojë trupin...

Itali: Ka trashëguar miliarda lireta, por ato sot janë thjeshtë letra pa vlerë

Mund të ishte bërë milioner, por është gjendur vetëm me një valixhe plot me miliarda lireta që janë, sipas ligjit, letra pa vlerë.  Kjo i...

Prestigjozja gjermane Bild e quan Edin Ramën “Njeriu vezë”

Duket se ngjarjet dhe situata e ndodhura gjatë seancës djeshme parlamentare nuk kanë mbetur pa u vënë re edhe nga mediat ndërkombëtare. Ja çfarë...

Historia ndermjet Bes Kallakut dhe domates

“Domatja është jeta ime, ka thënë  Besi” Më pas aktori Bes Kallaku vijoi duke shpjeguar arsyen pse ai i konsumon kaq shumë domatet: “Mami im...

Ja çfarë Jenna pasi është nga bashkëshorti pas nëntë vitesh martesë

Jenna Dewan është kthyer fuqishëm në rrjetet sociale pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Channing Tatum. Në postimet më të fundit në Instagram, aktorja...

Dueli “All White” i zonjave të para, Melanie Trump dhe Brigitte Macron

Përtej rëndësisë diplomatike takimi Macron- Trump, ka edhe një duel "Zonjash të para". Melani Trump v Brigitte Macron, një duel veshjesh "All white".   Asgjë nuk zgjidhet...

Të thëna dhe të pathëna rreth historisë javës Ornela dhe Rama

Deklarata e Ornela Vorpsit për “dashurinë platonike” për Edi Ramën, në kohët kur ai ishte pedagogu i saj bëri shumë bujë këto ditë në...

28 vjeçarja ka mahnitur bregdetin e Alikantes në Spanjë

Ish-eskorta e futbollistit Wayne Rooney ka nxjerrë në pah rezultatet e përpjekjeve të saj gjatë pushimeve në brigjet e Alikantes në Spanjë. E veshur me...

Georgia Harrison shijon rrezet teksa ekspozon linjat e saj me bikini

Ylli i reality show-t britanik “Love Island”, Georgia Harrison ka zgjedhur Marbelan për të kaluar disa ditë të qeta nën rrezet e diellit dhe...
- Advertisement -