16 C
Tirana, Al
E martë, Nëntor 13, 2018
Vignali me foton e realizuar në vaskë çmendi ndjekësit

Vignali me foton e realizuar në vaskë çmendi ndjekësit

Vignali me foton e realizuar në vaskë çmendi ndjekësit. Ajo është një nga basketbollistet më seksi. Valentina Vignali është lojtare basketbolli, por ndjekësit e saj i...

Nuk ka të ndalur ironia dhe talljet ndaj Higuain pas ndeshjes

Ironia nuk ka të përfunduar pas ndeshjesh më të rëndësishme të Seria A. Milan- Juventus vazhdon të krijojë lajm edhe pas rezultatit që dhuroi...

Festë e shfrenuar pas basteve mbi garën e kuajve në Australi

Rreth 100 mijë persona u mblodhën në pistën ikonike “Flemington” të Melbournit, ku organizohet gara më e famshme e kuajve jo vetëm në Australi,...
Tuna çudit me pjesën e trupit ku ka bërë tatuazh

Tuna çudit me pjesën e trupit ku ka bërë tatuazh

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi ka bërë një tatuazh në të pasme dhe ka arritur ta fshehë më së miri. Së fundmi Tuna ka publikuar...

Anxhela Peristeri tregon momentin kur u hap fustani në skenē

Këngëtarja Anxhela Peristeri është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar. E ftuar në emisionin “Trokit”, Anxhela ka treguar dy momente të sikletshme...
Kush është Kryeministri që Bleona flet në librin e saj

Bleona: Pjesë e librit tim që do vijë së shpejti janë sheikë dhe miliarderë

Bleona Qereti është një nga ato artiste e cila ka eksperimentuar në shumë fusha. Natyra e saj ekspresive e ka bërë që të zotërojë...
Mis Bum Bum në Brazil mbyllet me një sherr live në fund

Mis Bum Bum në Brazil mbyllet me një sherr live në fund

Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet liftojnë për titullin e të pasmeve më të bukura  në Brazil, ka përfunduar me sherr. Vajzat...
Edhe në Benabeu do të ketë tablete në tualetet e stadiumit

Edhe në Benabeu do të ketë tablete në tualetet e stadiumit

Lindi si një ide qesharake në Zvicër, por u implementua mjaft mirë në kampionatin spanjoll nga skuadra e Leganesit. Tashmë duket se do të implementohet...
Françeska Jaçe me fotot në det tregon se dimri do kohë

Françeska Jaçe me fotot në det tregon se dimri do kohë

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, aktualisht e njohur si modele, sfidon dimrin, i cili është në prag dhe sapo ka nisur me temperaturat...
Aktorja 64- vjeçare çmend rrjetin me format e saj trupore

Aktorja 64- vjeçare çmend rrjetin me format e saj trupore

Aktorja 64- vjeçare çmend rrjetin me format e saj trupore. Graciela Ines Casanova është një aktore argjentinase që ka mbushur plot 64-vjeç. Aktorja është shumë...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -