12 C
Tirana
E diel, Tetor 20, 2019

Ja në cilën moshë është më mirë të martoheni

Disa mendojnë se të lidhesh kurorë në moshën e re, domethënë nga mosha 25- 30, sepse paramendohet një moshë jo e pjekur për të...

Njihuni me ariun më të famshëm në Instagram

Stepan është emri i ariut që është rritur nga një çift rusësh e që tashmë ka marrë famë edhe në Instagram. Kur çifti del me...

Mbajtja e syzeve ka një lajm të mirë

Nëse mban syze, ka një lajm të mirë; ju mund të jeni më të zgjuar se një person mesatar…një studim i publikuar në gazetën...
Fat apo thjesht koincidencë: Foshnja lind në orën 7 e 11 minuta me peshë 7.11 pounds

Fat apo thjesht koincidencë: Foshnja lind në orën 7 e 11 minuta me peshë...

Është fat apo thjesht koincidencë. Një foshnjë në SHBA ka lindur në 11-7-2019, në orën 7 e 11 minuta dhe peshon 7.11 pounds që...

A dini që kafja më e shtrenjtë prodhohet nga jashtëqitja e një kafshe?

Një nga kafet më të shtrenjta dhe më të kërkuara në botë është "Kopi luwak" ose kafe Civet. Veçantia e kësaj kafeje është se ajo...
SIBERI: Pamjet e rralla të borës së zezë kanë shokuar banorët

SIBERI: Pamjet e rralla të borës së zezë kanë shokuar banorët

Zona e Kemerovos në jugperëndim të Siberisë është mbuluar nga dëbora në ngjyrë të zezë. Pamjet e rralla kanë shokuar banorët, të cilët shpërndanë...

KUJDES / Mos bini pre e mashtrimeve ne facebook, refuzoni ofertat edhe ne gjuhen...

Nëse ju del në faqen tuaj në Facebook një ofertë që ju josh deri në fitimin e një autoveture vetëm përmes shpërndarjes së kësaj...

Gjetje pikante ne Librazhd: Qytetari fton Taulant Ballen te jete pjese e peshores se...

Ditën e sotme në Librazhd po mbahet panairi i mjaltit, ku të pranishëm kanë qenë dhe drejtues të institucioneve lokalë, si dhe kreu i...
PO ÇPATE: Balla insinuon rreth arsyeve të vendimit të parlamentit holandez

Historitë fantashkencore të rilindasit Taulant Balla

Sipas burimeve shumë të besueshme të politikanit pemëdashës, Taulant Balla mbarë populli mësoi që 108 deputetë holandezë votuan në këtë mënyrë, sepse kur Lul...

Google Maps do na tregojë edhe rrugët ku ka aksidente apo që janë të...

Google Maps vazhdon të sjellë përditësime tê vazhdueshme dhe kjo për ta bërë më interaktiv çdo shërbim që Google ofron Siç mund ta shihni në...
- Advertisement -