15 C
Tirana
E diel, Tetor 20, 2019

Presidenti Meta, 75 trëndafila të bardhë për ditëlindjen e Sali Berishës

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar ish-kryeministrin Sali Berisha për ditëlindjen e 75-të të tij. ‘Gëzuar ditëlindjen doktor Berisha! Urimet më të ngrohta e të...

Lulet e dasmës së Meghan Markle kanë vënë në rrezik jetën e Princeshës Charlotte

Meghan Markle dhe Princ Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore në maj të vitit të kaluar. Dukesha e Sussex i la...

Sapo pranoi ndarjen nga Mozzik, Loredana sulmohet keq nga reperja shqiptare

Vetëm një ditë pas lajmit që për ndarjen zyrtare të këngëtares së njohur Loredana Zefi nga reperi Mozzik, ka ardhur edhe reagimi i këngëtares...

Sara Hoxha lind para kohe, zbulohet fotoja e saj me djalin e dytë, dhe...

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të dytë të një djali. Lajmin e ka dhënë vetë mami Sara, ndërsa ka...

Ministrja Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jete vajza e...

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë. Burimet bënë me dije se ministrja ka sjellë në jetë pak orë më...

Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit?! Moderatorja nuk shfaqet në ekran

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun e që prej vitesh na argëton e na informon pasditeve me programin...

Pesë arsyet përse gratë kanë nevojë për më shumë gjumë se burrat!

Mënyra e të fjeturit dhe sasia e nevojshme e orëve të gjumit ndryshojnë shumë nga meshkujt tek femrat. Studimet shkencore tregojnë se gratë përballen me...

Çfarë ndodh kur psikopatët bien në dashuri?

Rreth 1% e popullsisë mund të jetë psikopatike, sipas një studimi. Njerëzit që konsiderohen psikopatë luftojnë me shprehjen e llojeve të ndryshme...

Veliaj s’ndalet duke bere show, gjobit ‘bishën’ në mes të Tiranës

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka publikuar dy foto në rrjetet sociale, teksa tregon se policia bashkiake ka gjobitur një tjetër makinë. Edhe këtë herë,...

KUJDES / Mos bini pre e mashtrimeve ne facebook, refuzoni ofertat edhe ne gjuhen...

Nëse ju del në faqen tuaj në Facebook një ofertë që ju josh deri në fitimin e një autoveture vetëm përmes shpërndarjes së kësaj...
- Advertisement -