24 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 21, 2019
Atletet e Nike të prodhuara në 1972 shiten për vlerë rekord

Atletet e Nike të prodhuara në 1972 shiten për vlerë rekord

Një palë atlete të vjetra, të dizejnuara nga gjiganti i veshjeve sportive ‘Nike’, janë shitur në një ankand në New York me një çmim...
Ja kush janë 3 VIP-at që marrin shifra marramendëse për një postim në Instagram

Ja kush janë 3 VIP-at që marrin shifra marramendëse për një postim në Instagram

Lista e personazheve më të ndjekur në Instagram tregon edhe se cilët fitojnë më shumë për çdo postim që mund të bëjnë në formë...
Fat apo thjesht koincidencë: Foshnja lind në orën 7 e 11 minuta me peshë 7.11 pounds

Fat apo thjesht koincidencë: Foshnja lind në orën 7 e 11 minuta me peshë...

Është fat apo thjesht koincidencë. Një foshnjë në SHBA ka lindur në 11-7-2019, në orën 7 e 11 minuta dhe peshon 7.11 pounds që...
Ja kush është emoji më i përdorur

Ja kush është emoji më i përdorur

Në çdo moment gjatë komunikimit me njerëzit ne përdorim gjithmonë disa emoji në varësi të emocioneve tona. Ikonat e vogla kanë ndryshuar mënyrën se si...
Ka edhe kështu: Gjen burrin e zhdukur duke futur video në internet me gruan e re

Ka edhe kështu: Gjen burrin e zhdukur duke futur video në internet me gruan...

Një grua, e cila kishte tre vite që kërkonte bashkëshortin e ‘humbur’, e ka gjetur aty ku s’e priste. Jayapradha nga India e gjeti burrin nga...
Ka edhe kështu: Paditet gjeli sepse këndonte shumë herët në mëngjes

Ka edhe kështu: Paditet gjeli sepse këndonte shumë herët në mëngjes

Banorët e një fshati në Francë kanë arritur deri aty sa të padisin një gjel për faktin se këndonte herët në mëngjes. Gjeli me emrin...
E rrallë: Në Kosovë u shfaq “tornado rrotulluese” edhe pse jo shumë e fuqishme

E rrallë: Në Kosovë u shfaq “tornado rrotulluese” edhe pse jo shumë e fuqishme

Një fenomen natyror tepër i rrallë është shënuar dje në Kosovë. Në stacionin e autobusëve të qytetit, ka ndodhur ajo që quhet nga meteorologët...
“Samsung” njoftoi se në Smart TV e rinj pritet të ketë antivirus të instaluar

“Samsung” njoftoi se në Smart TV e rinj pritet të ketë antivirus të instaluar

“Samsung” njoftoi se në Smart TV pritet të ketë antivirus. Kompania koreane, përmes një postimi në “Twitter” zbuloi funksionin e ri dhe u tregoi...

Ja sa kushton nje foto me “Rambon”

Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të preferuar nga të gjithë, po ashtu ai është i njohur dhe me...
Referuar horoskopit këto çifte shenjash nuk ndahen kurrë

Referuar horoskopit këto çifte shenjash nuk ndahen kurrë

Virgjëresha dhe Ujori Virgjëreshat janë observues dhe punëtorë, ndërsa Ujorët janë progresivë dhe origjinalë. Këta të dy inspirohen teksa mendojnë në mënyrë të ndryshme. Bricjapi dhe...
- Advertisement -