22 C
Tirana
E diel, Nëntor 17, 2019
Një shi i vërtetë meteorësh do të ndodhë këtë fundjave

Një shi i vërtetë meteorësh do të ndodhë këtë fundjave

Një shi i vërtetë meteorësh do të ndodhë këtë fundjave në “spektaklin” e përvitshëm të pagëzuar “Leonid”. I njohur për shkëlqimin dhe ngjyrat shpërthyese,...
Nëse fëmija juaj është fiksuar pas kësaj lodre dijeni se është inteligjent

Nëse fëmija juaj është fiksuar pas kësaj lodre dijeni se është inteligjent

Disa fëmijë janë plotësisht të fiksuar me dinosaurët. Ata duan që e gjithë dhoma e tyre të mbushet me lodra të tilla majde dinë...

VIDEO EPIKE/ “Rama ik”, Ilir Vrenozi i bën shakanë “pa kripë” Taulant Ballës

Korçari i famshëm Ilir Vrenozi, i ka bërë një suprizë të pakëndëshme kreut te grupit Socialist Taulant Balla në stadiumin “Elbasan Arena”. Ndërsa ishte...

Rrëfehet modelja e njohur shqiptare: Njerka s’donte ,por babai nuk me besonte

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion”, ku ndër të tjera foli edhe për...

Pamje të frikshme/ Ariu gjigand zbret nga lisi, banorët tmerrohen

Një ari është shfaqur në mes të rrugës në mallet e Koretnikut, ndërsa është filmuar nga afër nga një person që po kalonte në...

Reperi i njohur kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit

Gjatë xhirimeve të videoklipit të ri, reperit Lil Pump i ka ndodhur diçka e papritur. Ai është kafshuar në dorë nga një gjarpër. Në ‘Instagram’,...

Modeles së “Playboy” i hyjnë grabitësit në shtëpi, e lidhin me litarin e qenit

Modelja e Playboy, Lauryn Elaine, ka përjetuar çaste tmerri teksa ka qenë viktimë e një grabitjeje në shtëpi. Sipas raportit të policisë, ajo...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi per diten e sotme , e diele 10 Nentor

Dashi Gjithçka është në favorin tuaj dhe do të keni dëshirën të investoni të gjithë kohën tuaj në çështjet e dashurisë. Me financat gjendja do...

Këngëtarja shqiptare ndan lajmin e hidhur: Ka ndërruar jetë më i dashuri ynë, babai

Big Mama ka humbur babain e saj, Adi Kasami dhe lajmin e hidhur këngëtarja e njohur e ka ndarë me ndjekësit e saj në...

Do të bëhet nënë për herë të parë, Vilma Masha zbulon gjininë e fëmijës

Moderatorja e njohur e sportit Vilma Masha është në pritjen e ëmbël të fëmijës së parë. Ajo tashmë është në muajin e tetë të...
- Advertisement -