18 C
Tirana
E diel, Korrik 21, 2019
Qytetarë të shumtë nisen nga çdo rreth drejt Tiranës

Qytetarë të shumtë nisen nga çdo rreth drejt Tiranës

Si në protestën e 16 shkurtit edhe këtë të enjte autobusë me mbështetës të Partisë Demokratike janë nisur nga rrethet. Po ashtu një pjesë...
PROTESTA OPOZITËS: 1200 forca policie do të jenë në terren

PROTESTA OPOZITËS: 1200 forca policie do të jenë në terren

Opozita e Bashkuar proteston sërish sot, por tubimi do të mbahet para parlamentit. Nisur nga paralajmërimet forca të shumta policie ndodhen rreth parlamentit. 1200 forca...
PROTESTA OPOZITËS: Me mijra qytetarë nisen drejt Tiranës ndërsa policia fillon presionet

PROTESTA OPOZITËS: Me mijra qytetarë nisen drejt Tiranës ndërsa policia fillon presionet

Prej orëve të para të mëngjesit të sotëm drejt Tiranës janë nisur mijëra qytetarë për protestën e opozitës që do të mbahet përpara Parlamentit. Në...

Festimi jo normal i Simeones po bën bujë në media

Xhesti i trajnerit të Atletiko Madrid në festimin e golit ndaj Juventus po bën xhiron nē rrjet. Mënyra se si festoi nuk ishte etike për...

Tuttosport pas humbjes së Juventus: Non e finita

Tuttosport nuk dorèzohet. "Non e finita" shkruan pas 90 minutave të para të luajtura midis Atletiko Madrid dhe Juventusit. Spanjollët fituan me rezultatin 2-0, rezultat...

Atletiko për 5 minuta shuan ëndrrën ” Champions” të Juventusit

Mbrëmja e 4-të e fazës së 1/16 në Uefa Champions League ka ofruar spektakël. Atletikos i mjaftojnë 5 minuta për të thyer Juventusin. Atletiko Madrid...
PROTESTA: Qetësohet situata momentalisht para kryeministrisë

Opozita e bashkuar del me deklaratë për protestën e nesërme

Opozita e Bashkuar ka dalë me një deklaratë në lidhje me protestën e nesërme. Pasi dënojnë deklaratat e policisë dhe Gramoz Ruçit, opozita e...

Momenti i votimit të djegies së mandateve nga Këshilli Kombëtar i PD

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike u mblodh sot pasdite, për të marrë vendimin për djegien e mandateve, si dhe vendosi hapat për protestën e...

Monika Kryemadhi dorëzon e para mandatin e deputetit

Pas deputetëve të Partisë Demokratike edhe ata të Lëvizjes Socialiste për Integrim, përveç Lefter Kokës, kanë firmosur dorëheqjen nga mandati i tyre. Top Channel ka...

Berisha ironizon dhe tallet me Gramoz Ruçin

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar kreun e Parlamentit Gramoz Ruçi, i cili pasditen e sotme njoftoi anullimin e seancës së nesërme për shkak të...
- Advertisement -