21 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 24, 2019
Agron Shehaj: Rama po nxjerr mësuesit me detyrim në anti-mitingun e Vlorës

Shehaj: Konçensioni Milot- Balldren është kontratë mashtruese

Përmes një postimi në facebook, ish-deputeti i PD-së Agron Shehaj ka reaguar lidhur me koncesionin e rrugës Milot-Balldren, të cilën e quan një kontratë...
Mimoza Hafizi: Rama e konsideron veten të përjetshëm dhe nuk dorëhiqet

Mimoza Hafizi: Rama e konsideron veten të përjetshëm dhe nuk dorëhiqet

Ish-deputetja dhe pedagogia Mimoza Hafizi ka qenë e ftuar në studion e Fax News, ku ka prezantuar dhe lbrin e saj më të fundit ...
Ja si do të jetë java sipas astrologes Meri

Sipas Astrologes Meri këto dy shenja do marrin një superlajm në fundjavë

Astrologia e njohur Meri Shehu ka lajme të mira për disa shenja të horoskopit. Meri bën të ditur se shenja e Demit dhe e...
Nis vetingu në Policinë e Shtetit

Nis vetingu në Policinë e Shtetit

Nis vetingu në Policinë e Shtetit.  Të parët që do të kalojnë në sitë janë Ardi Veliu dhe disa drejtues të lartë në polici. ...

Gjobiten autobuzët e linjës Shqipëri- Itali për transportin ilegal të mallrave

Autobusët që kryenin transportin e pasagjerëve nga Shqipëria në Itali janë gjobitur në total me 12.500 euro. Ngjarja ka ndodhur në Brindisi, Itali pas një...
merkato futbollistike

Hazard i jep lamtumirën Chelseat me një dopietë dhe një trofe

Finalja e Europa League-s, ku ai realizoi dy gola, ishte e fundit për Eden Hazard me fanellën e Chelsea-t. Futbollisti belg, në përfundim të...

FUSHË-KRUJË: Rikthehen djegiet e makinave

Një automjet tip “Mercedez Benz” është djegur gjatë mbrëmjes së kaluar në qytetin e Fushë-Krujës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës përpara...
SKANDALI: Shefi i Krimeve i thotë çiftit të pensionistëve "Shko ankohu, shko ne Edi Rama”

SKANDALI: Shefi i Krimeve i thotë çiftit të pensionistëve “Shko ankohu, shko ne Edi...

Një çift pensionistësh nga fshati Hinkë i Beratit ankohen në Fiks Fare pasi sipas tyre, policia, prokuroria dhe gjykata është duke zvarritur konfliktin e...
Mbytet varka me turistë: 7 persona të vdekur dhe 19 të zhdukur

Mbytet varka me turistë: 7 persona të vdekur dhe 19 të zhdukur

Të paktën shtatë persona kanë humbur jetën dhe 19 janë zhdukur pasi një varkë mbi të cilën udhëtonin një grup turistësh nga Korea e...
ME FAKTE: Uiski dhe Redbull në tavolinat e policisë gati për festë

ME FAKTE: Uiski dhe Redbull në tavolinat e policisë gati për festë

Gjashtë ish-deputetët e Partisë Demokratike të vënën nën hetim për ushtrim dhune ndaj uniformave blu në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës pas...
- Advertisement -