14 C
Tirana, Al
E enjte, Nëntor 15, 2018
Kryemadhi: Detyrimi jonë është bindja e qytetarëve për këtë qeveri

Mos ndoshta Monika Kryemadhi pohoi se opozita mund të djegë mandatet

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi nga panairi i librit e pyetur për kthimin e deputetëve të opozitës në Kuvend është shprehur...

Tensionohet situata me protestuesit para bashkisë

Qindra banorë të Astirit në Unazën e Re janë mbledhur para Bashkisë së Tiranës në ditëne 13-të të protestës. Ata kundërshtojnë prishjen e banesave të...

Frika e qeverisë po çon në censurë mbledhjet e Këshillit të Stabilizim Asocimit

Frika e qeverisë po çon në censurë mbledhjet e Këshillit të Stabilizim Asocimit . Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar pas mbledhjes së djeshme...

Basha publikon dokumentet të cilat nuk lejojnē shembjen e ndërtesave

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të mërkurën, ka marrë pjesë në një takim me banorët e Unazë së re, shtëpitë e të cilëve...
Kur rimbursimi i barnave kthehet në biznes familjar të zyrtarëve

Kur rimbursimi i barnave kthehet në biznes familjar të zyrtarëve

Kur rimbursimi i barnave kthehet në biznes familjar të zyrtarëve. Një grusht farmacish nën pronësinë e familjarëve të zyrtarëve të Fondit të Kujdesit Shëndetësor, të...
Artan Hoxha zbulon detaje rreth provave të dorëzuara nga Tahiri

Artan Hoxha nxjerr detaje shokuese për ngjarjen e Shkodrës

Artan Hoxha nxjerr detaje shokuese për ngjarjen e Shkodrës. Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë e...
Jorida Tabaku: PPP u kanë kushtuar deri tani shqiptarëve 2.2 miliardë euro

Jorida Tabaku: PPP u kanë kushtuar deri tani shqiptarëve 2.2 miliardë euro

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, përmes një deklarate publike ka denoncuar si abuzive shumë marrëveshje të arritura mes shtetit dhe privatit, përmes “Partneritetit...
Mjekun që Rama e trumpetoi si model ndërsa tani është i arrestuar

Spahia: Mjekët po ikin nga Shqipëria dhe shifrat janë të frikshme

Deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka deklaruar se janë 160 mjekë që këtë vit janë larguar nga vendi ynë. “Ndërkohë që ministrja Manastirliu deklaron...

“Football Leaks” pritet ti hapë probleme të tjera City-t dhe PSG-së

Rrjedhja e dokumenteve në të ashtuquajturën “Football Leaks” hodhi dritë mbi një skandal të madh, në trajtimin e respektimit të Fair Play-t Financiar nga...
Shqipëria e treta për numrin e lartë të emigrantëve në raport me popullsinë

Shqipëria e treta për numrin e lartë të emigrantëve në raport me popullsinë

Nga të gjitha vendet në tranzicion, Shqipëria renditet e treta për numrin e lartë të emigrantëve në raport me popullsinë që jeton brenda vendit. Këtë...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -