16 C
Tirana
E mërkurë, Nëntor 20, 2019
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 17 Nëntor 2019

Dashi-Dashuria: Ditë emocionuese dhe e fortë, edhe nëse me Saturnin në kundërshtim mund të shfaqen disa probleme. Në dashuri ju nevojitet më shumë garanci...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e horoskopit per te kete te shtune

Dashi Nëse flisni shumë mund të ketë komplikime, sidomos në dashuri, ku fundjava do të jetë e vështirë. Parashikohet që të ketë debate. Mund...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Ja çfarë kanë rezervuar yjet për sot e premte 15 nëntor

Dashi  Mëngjesi i kësaj të premteje do të jetë shumë i dobishëm, ndërkohë që lodhja do të ndihet gjatë pasdites. Mund të hidhni një hap...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi për ditën e enjte 14 nëntor

Dashi Kur dikush shfaq sjellje të papërshtatshme sot, ajo nuk duhet të tolerohet nga ju ose dikush tjetër. Bëhuni i pari që bën thirrje kundër...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi për ditën e sotme, 13 nëntor 2019

Dashi Ky nuk është një moment i mirë për të folur shumë për veten. Ajo që është e rëndësishme për ju nuk është gjithmonë e...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi ditor për ditën e martë 12 nentor

Dashi                                                 Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni....
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox për ditën e sotme

Ja si do të jetë java për të gjitha shenjat

Dashi Dashuria: Këtë javë do të jeni shumë prekës dhe nuk do keni mundësi të mendoni para se të veproni. Bërja juaj impulsive nuk do...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi per diten e sotme , e diele 10 Nentor

Dashi Gjithçka është në favorin tuaj dhe do të keni dëshirën të investoni të gjithë kohën tuaj në çështjet e dashurisë. Me financat gjendja do...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi për ditën e sotme, 8 nëntor 2019

Dashi Do të ndjeni dëshirën për ta ngritur në piedestal partnerin/partneren tuaj. Do të dëshironi që ta shihni atë si personin perfekt për ju. Do...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi për ditën e sotme, 7 nëntor 2019

Dashi Ka gjasa që sot të jeni në qendër të vëmendjes. Merrni drejtimin dhe të tjerët do t’ju ndjekin. Tregohuni vetvetja dhe bëjeni bisedën sa...
- Advertisement -