5 C
Tirana, Al
E premte, Nëntor 16, 2018

Kush e ka mallkuar kete vend me kete zymtesi qe ka pllakosur

Nga Edmond Tupja Ditë dimri të lagështa, me mot të paqëndrueshëm, për gjithë lexueset e lexuesit e mi, si edhe për mbarë popullsinë e këtij...

Ndikimi i rrjeteve sociale ne opinionet dhe mendimet tona

“Ne i gjejmë votuesit tuaj dhe i nxisim ata të veprojnë”. Me këtë mburrej “Cambridge Analytica”, përpara se të shpërthente skandali që tregoi se,...

Taksa Rama ne Rrugen e Kombit grabitje e dyfishte e shqiptareve dhe barriere shtese...

Taksa Rama ne Rrugen e Kombit grabitje e dyfishte e shqiptareve dhe barriere shtese mes Shqiperise dhe Kosoves. Me daten 1 prill 2018 fillon te...

I erdhi rradha edhe Adriatik Llallës

Mësohet se Prokuroria e Durrësit, ka nisur hetimin për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Hetimet kanë nisur për pasurinë e ish kryeprokurorit pas marrjes së të dhënave...

Lali eri shpall fitues kompanine drejtuesit e se ciles u liruan nga burgu pak...

Një skandal ka përfshirë Bashkinë e Tiranës, me një tender të zhvilluar sëfundmi. Dokumentat e siguruara, zbulojnë se Erion Veliaj ka zhvilluar një tender për ndërtimin...

Shefi të ka thënë të nxjerrësh dekoltenë se rrisim shikueshmërinë? “Jo, s’më ka thënë

E pyetur se sa të vështirë e ka patur që të merret me sportin, Eva shprehet: “Champions ishte emisioni i sate sportiv që mua...

Kush e ka rradhen mbas Fatos Lulos? Kush do jete me i zoti te...

Mbi 750 gjyqtarë dhe prokurorë duhet të justifikojnë me dokumentacion ligjor, para organeve të Vetingut dhe përfaqësuesve të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, ligjshmërinë e...

E moshuara ne turqi i eshte rikthyer shkolles ne moshen 92- vjecare

Është 92 vjeç dhe ka marrë guximin të realizojë ëndrrën e saj të fëmijërisë. Bëhet fjalë për një grua të moshuar nga verilindja e...

Perparim Spahiu: LSI dhe PD duhet të shkojnë në një marrëveshje të përbashkët...

“Ky është momenti i rëndësishëm ku LSI dhe PD duhet të shkojnë në një marrëveshje të përbashkët opozitare”, Përparim Spahiu: LSI është parti opozitare, ka pasur...

Shemsi Prençi: Në Shkoder duhet të shpallet emergjenca civile e pjesshme

Drejtori i Përgjithshëm i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi deklaroi në Shkodër se, disa nga argjinaturat në këtë qark janë në rrezik dhe në disa...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -