24 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 21, 2019

Shefi të ka thënë të nxjerrësh dekoltenë se rrisim shikueshmërinë? “Jo, s’më ka thënë

E pyetur se sa të vështirë e ka patur që të merret me sportin, Eva shprehet: “Champions ishte emisioni i sate sportiv që mua...

Kush e ka rradhen mbas Fatos Lulos? Kush do jete me i zoti te...

Mbi 750 gjyqtarë dhe prokurorë duhet të justifikojnë me dokumentacion ligjor, para organeve të Vetingut dhe përfaqësuesve të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, ligjshmërinë e...

E moshuara ne turqi i eshte rikthyer shkolles ne moshen 92- vjecare

Është 92 vjeç dhe ka marrë guximin të realizojë ëndrrën e saj të fëmijërisë. Bëhet fjalë për një grua të moshuar nga verilindja e...

Perparim Spahiu: LSI dhe PD duhet të shkojnë në një marrëveshje të përbashkët...

“Ky është momenti i rëndësishëm ku LSI dhe PD duhet të shkojnë në një marrëveshje të përbashkët opozitare”, Përparim Spahiu: LSI është parti opozitare, ka pasur...

Shemsi Prençi: Në Shkoder duhet të shpallet emergjenca civile e pjesshme

Drejtori i Përgjithshëm i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi deklaroi në Shkodër se, disa nga argjinaturat në këtë qark janë në rrezik dhe në disa...

Çfarë u tremben Gruevski dhe Ivanov?

Sulmi i kryetarit i VMRO-së, ish kryeministrit të Republikës së Maqedonisë Nikola Gruevski nuk ishte sulm ndaj një individi por ndaj një institucioni shtetëror...

Shikoni se cfare ndodh cdo nate ne qytetin e Elbasanit

Keto jane pamje te marra nga nje qytetar i qytetit te Elbasanit mbremjen e djeshme. Kjo eshte nje situate qe Elbasani e kalon cdo...

Sipas OKB Shqiperia eshte vendi i 20 me i korruptuar ne bote

Java që lamë pas u karakterizuar me dy lajmë të zymta, për rritjen e nivelit të vjedhjes nga kjo qeveri, por që të dy...

Nje ekonomi primitive dhe me syte nga zoti

  Ne lutim zotin të bjerë shi për të vaditur tokën. Ne lutim zotin të pushojë shiu sepse përmbytemi e shkatërrohemi. Ne lutim zotin mos...

Misteri dhe historia e gurit te vecante me peshë deri në 10 ton

Midis historise, misterit, bukurise dhe te paimagjinueshmes, "Sofra e zotit" ne majen e malit te Lipes Faktorë natyrorë mund ta kenë shkëputur nga mali mëmë,...
- Advertisement -