12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Sepse ligji eshte i forte per te varferit jo per oligarket, ne Laç policia...

https://www.youtube.com/watch?v=liEeClJg0z4&feature=player_embedded Dhunohet një grua në Kishën e Shna Ndout në Laç. Pashke Gjoka 58 vjeçe me banim në afërsi të Kishës së Shna Ndout në...

U qellua nga policia italine, shqiptari 42 vjeç ka nderruar jetë në spital

Një 42-vjeçar shqiptar, me inicialet T.J, i cili mbeti i plagosur pasi u qëllua nga Policia Italiane, ka ndërruar sot jetë në spitalin e...

Artistet i bashkohen protestes per lirimin e te arrestuarve

Që në orët e para të ditës së hënë, protestuesit e mbledhur para Drejtorisë së Policisë së Tiranës u tubuan për të vazhduar protestën...

Flake dhe shperthime te fuqishme ne Siri Kodra

Një zjarr i madh ka përfshirë magazinat në zonën e Siri Kodrës në Tiranë. Flakët janë të përmasave të mëdha dhe shtëllungat e tymit që...

Vetvendosja del ne mbrojte te prostestes dhe kryqezon Ramen

Zëdhënësja e Vetëvendosjes, Tinka Kurti, e ka quajtur terror qeveritar atë që ka ndodhur mbrëmjes e së dielës, kur policia shqiptare ka arrestuar në...

Çfare interesash ka Nikolin Jaka qe del kundër protestës ne kukës?

Ditën e sotme kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka doli në një konferencë për mediat, ku ka hedhur akuza të forta ndaj protestuesve...

Malësorët nuk janë vandalë zoti Kryeministër!

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama përmes një statusi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ka sulmuar kryeministrin Edi Rama lidhur me cilësimin e protestuesve...

Basha paralajmeron Ramen, se ajo qe nisi ne Kukes nuk ka per tu ndalur

Sot u zhvillua ceremonia e përkujtimit të 2 Prillit të vitit 1991 në Shkodër. I pranishëm në këtë ceremoni ishte edhe kreu i Partisë...

Kryebashkiaku i Kukësit, refuzon takimin me Ramen

Kryebashkiaku i Kukësit, Bashkim Shehu është shprehur se nuk pranon të takojë Edi Ramën, nëse nuk lirohen protestuesit të arrestuar nga qeveria. Në një konferencë...

Paralajmèrohet proteste e madhe ne oren 16:00

Nisma Thurje me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka postuar nje thirrje për të dale ne proteste perpara komisiariatit të policise Kukes....
- Advertisement -