12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019
Policia Elbasanit arreston 25-vjeçaren në kërkim për fallsifikim dokumentash

Zbulohen detaje rrënqethëse nga ngjarja në Elbasan ku vjehrra, vjehrri dhe burri rrahën nusen

Tre ditë pas arrestimit të babë e bir, të cilën rrahën nusen 25-vjeçare E.Ibrahimi, Gjykata e Elbasanit ka vendosur që ti lirojë ata nga...

Tjetër aksident me pasojë 3 të plagosur në aksin Lezhë- Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në superstradën Lezhë-Shkodër. Sipas raportimeve të para nga vendngjarja, në aksident janë përfshirë dy automjete në...
Aksident i rëndë: Shkëputet krahu i betonieres duke lënduar rëndë 49-vjeçarin

Aksident i rëndë: Shkëputet krahu i betonieres duke lënduar rëndë 49-vjeçarin

Një ngjarje e cila për pak mund të përfundonte në mënyrë tragjike ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Durrës. Një punonjës  49...
Aksident: Urbani i Tiranës së Re përplas dy këmbësorë

Aksident: Urbani i Tiranës së Re përplas dy këmbësorë

Rreth orës 13:32 në Bulevardin Zog i Parë, autobusi i linjës Tiranës së Re me drejtues shtetasin  A. M ka përplasur dy këmbësore. Si pasojë...
Detaje rrënqethëse zbulohen nga ngjarja e rëndë ndodhur në Librazhd

Krimi në familje në Librazhd: Fqinjët zbulojnë detaje nga ngjarja

Krimi në familje tronditi sërish vendin të premten e 6 gushtit, këtë herë në Librazhd. Familja Gjokola ka përjetuar tmerrin pas lajmit se kryefamiljari,...
Aksident Laç-Milot: Automjeti përplas për vdekje 70- vjeçaren

Aksident Laç-Milot: Automjeti përplas për vdekje 70- vjeçaren

Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuare ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën nacionale Laç-Milot. Nga informacionet paraprake mësohet se një...
Korçë: Motori përplas të moshuarën

Korçë: Motori përplas të moshuarën

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës, ku janë përfshirë një motorrist dhe një e moshuar. Ngjarja ka ndodhur në...
Tjetër ngjarje e mistershme: Një punonjës është gjetur i pajetë në kantierin e ndërtimit

Tjetër ngjarje e mistershme: Një punonjës është gjetur i pajetë në kantierin e ndërtimit

Një person është gjetur i pajetë në Tiranë. Në rrugën “5 maji” policia ka gjetur një burrë pa shenja jete. Qytetari është gjetur pranë një...
Detaje rrënqethëse zbulohen nga ngjarja e rëndë ndodhur në Librazhd

Detaje rrënqethëse zbulohen nga ngjarja e rëndë ndodhur në Librazhd

Dalin në dritë të tjera detaje të rënda nga krimi makabër, ku 53-vjeçari Daut Gjokola masakroi me thikë gruan e tij Luljeta Gjokola. Ngjarja...
TRAGJIKE: Çifti vetëvritet duke lënë pas një djal vetëm 2-vjeç

TRAGJIKE: Çifti vetëvritet duke lënë pas një djal vetëm 2-vjeç

Çifti i ri u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në një ngjarje tragjike që dyshohet nga hetimet paraprake për vetëvrasje. Por para...
- Advertisement -