12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Tjetër ngjarje e rëndë: Një i ri shqiptar humb jetën në punë

Një 28-vjeçar shqiptar mësohet të ketë humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë në Bari të Italisë. Mediat italiane kanë bërë të...
Ngjarje e rëndë: 51-vjeçari bie nga skela dhe është në gjendje të rëndë

Ngjarje e rëndë: 51-vjeçari bie nga skela dhe është në gjendje të rëndë

E premtja 13 ka qenë vërtet ditë tersi për një punëtor shqiptar në Itali, i cili u aksidentua në punë dje rreth orës 18:30. Punëtori...
Ngjarje e rëndë: Gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin

Ngjarje e rëndë: Gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin

Nje trup i pajetë eshte pare poshte ures se Librazhdit, gjatë paradites së sotme.  Policia  ka mbërritur në vendngjarje për të bërë të mundur...
Arrestohet administratori i PS-së me akuzën për “Shpërdorim detyre”

Arrestohen dy të rinj: Dhunuan fizikisht hallën e tyre 45-vjeçe

Ushtruan dhunë fizike ndaj hallës së tyre, arrestohen në flagrancë nga policia dy të rinjtë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier,...
Aksident i rëndë rrugor: Mbi 50 persona mbetin të vdekur

Aksident i rëndë rrugor: Mbi 50 persona mbetin të vdekur

Mbi 50 persona kanë gjetur vdekjen, si pasojë e një aksidenti hekurudhor në Republikën Demokratike të Kongos Sipas raportimeve, treni i mallrave doli nga shinat...
Ngjarje e rëndë: Një 51-vjeçar vetëvritet pranë banesës së tij

Ngjarje e rëndë: Një 51-vjeçar vetëvritet pranë banesës së tij

Një 51-vjeçar i ka dhënë fund jetës, ndërsa është gjetur i varur pranë banesës së tij në Korçë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë në Vlorë: I ati godet me sëpatë vajzën dhe më pas...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas...
Ngjarje e rëndë: Një 32-vjeçare gjendet e pajetë në lum

Ngjarje e rëndë: Një 32-vjeçare gjendet e pajetë në lum

Një 32-vjeçare është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës mëngjesin e sotëm. Sipas “News 24”, 32-vjeçarja, identiteti i së cilës nuk dihet ende, ishte...
Policia në Vlorë sekuestron 1.5 milionë euro pasuri: Dyshohet për pastrim parash

Vlorë: Dy të rinj dhunojnë turistin rus për motive krejt banale

Dy persona kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital një turist rus që ndodhej për pushime në këtë qytet. Shkak për këtë ngjarje është bërë...
Tjetër aksident në Lezhë: Makina përplas motorrin duke lenëduar drejtuesin

Tjetër aksident në Lezhë: Makina përplas motorrin duke lenëduar drejtuesin

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme tek kryqëzimi i Shënkollit. Një makinë është përplasur me një motor, ku ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi...
- Advertisement -