12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Faktet se Soros po gatuan çorbën politike në dëm të vendit

PËRFSHIRJA ZYRTARE E “SOROS” SHKËPUTUR NGA LETRA E ISH- PROKURORIT ADRIATIK LLALLA Grupi i Ekspertëve të Nivelit të Lartë kishte për detyrë hartimin e projektligjeve kushtetuese...

Presidenti i “Judicial Watch”: paratë e SOROS kanë financuar Partinë Socialiste të Shqipërisë

Një debat i madh është hapur këto ditë në SHBA. Ka dyshime të forta se miliona USD kanë dalë nga administrata Obama për llogari...

Sepse ligji eshte i forte per te varferit jo per oligarket, ne Laç policia...

https://www.youtube.com/watch?v=liEeClJg0z4&feature=player_embedded Dhunohet një grua në Kishën e Shna Ndout në Laç. Pashke Gjoka 58 vjeçe me banim në afërsi të Kishës së Shna Ndout në...

Xhaxhai i Ardit Gjoklaj: Çështja u mbyll me ndërhyrjen e Erion Veliaj por...

Dy të akuzuarit për vrasjen e Ardit Gjoklajt në landfillin e Sharrës kanë fituar pafajësinë nga Gjykata e Tiranës. Përgjegjësi Dëfrim Hakrama dhe fadromisti...

Aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në dalje të tunelit Elbasan- Tiranë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 55-vjeçareje ka ndodhur pak pas orës 08:00 në dalje të tunelit të autostradës Tiranë-Elbasan. Viktima është Xh.G, e...

Paralajmèrohet proteste e madhe ne oren 16:00

Nisma Thurje me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka postuar nje thirrje për të dale ne proteste perpara komisiariatit të policise Kukes....

Kryebashkiaku i Kukësit, refuzon takimin me Ramen

Kryebashkiaku i Kukësit, Bashkim Shehu është shprehur se nuk pranon të takojë Edi Ramën, nëse nuk lirohen protestuesit të arrestuar nga qeveria. Në një konferencë...

Skandali i diplomave te Kristalit: çfare fshihet ?

Në korrik të 2014-s, universiteti “Kristal” gjendej në prag të mbylljes dhe në mes të një procesi gjyqësor, por presidenti i tij Ahmet Muçaj...

Çfare interesash ka Nikolin Jaka qe del kundër protestës ne kukës?

Ditën e sotme kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka doli në një konferencë për mediat, ku ka hedhur akuza të forta ndaj protestuesve...

Media italiane i japin jehone protestes se djeshme

Gjatë gjithë ditës së sotme, mediat televizive italiane kanë përcjellë në kohë reale protestën e zhvilluar në Rrugën e Kombit në Shqipëri. TGCOM 24 i...
- Advertisement -