12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019
Washington: Breshëri armësh jo shumë larg nga Shtëpia e Bardhë

Washington: Breshëri armësh jo shumë larg nga Shtëpia e Bardhë

Një burrë ka vdekur dhe 5 të tjerë (mes tyre edhe një femër) janë plagosur gjatë të shtënave me armë në rrugët e Washington,...
PAMJE E FRIKSHME: Rrëzohet avioni luftar belg ndërsa piloti mbetet varë tek linja e tensionit larte

PAMJE E FRIKSHME: Rrëzohet avioni luftar belg ndërsa piloti mbetet varë tek linja e...

Një avion luftarak i Belgjikës është rrëzuar në Francë dhe piloti ka mbetur i mbërthyer mbi linjat e tensionit të lartë. Të dy pilotët...
Ngjarje e rëndë: Tre adoleshentë gjejnë vdekjen gjatë një grabitje

Ngjarje e rëndë: Tre adoleshentë gjejnë vdekjen gjatë një grabitje

Tre adoleshentë kanë mbetur të  vdekur pasi u qëlluan nga pronari i një banese ku ata kishin hyrë për të grabitur. Adoleshentët e maskuar...
Ngjarje e rëndë në greqi: Shqiptari gjendet i djegur në makinë

Ngjarje e rëndë në greqi: Shqiptari gjendet i djegur në makinë

Një shqiptar dyshohet se i ka dhënë fund jetës brenda makinës së tij, duke u vetëdjegur në Rodos, ndërsa trupi i tij u gjet...
Gara e çmendur e urbanëve: Pasagjeri shpëton për mrekulli këmbën

Gara e çmendur e urbanëve: Pasagjeri shpëton për mrekulli këmbën

Kjo skenë me gjak është fotografuar sot në një nga linjat e autobusëve të Tiranës, të tejmbushur, që nuk vijnë kurrë në orar. Sot, shoferi...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksidentoi për vdekje të riun: Kapet në flagrancë shoferi 28-vjeçar

Aksidentoi për vdekje të riun që ecte me biçikletë dhe iku nga vendi i ngjarjes, kapet pas disa orësh i riu në Durrës. Policia bën...
Itali, autobuzi me pasagjerë del nga rruga. 9 të plagosur në gjendje të rëndë

Itali, autobuzi me pasagjerë del nga rruga. 9 të plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident tragjik ka ndodhur në shtetin fqinj Itali. Autobuzi me pasagjerë del nga rruga dhe përplaset fort me një pemë. Bilanci aktual flet për...
Humb jetën alpinisti shqiptar duke ngjitur malin e Olimpit

Humb jetën alpinisti shqiptar duke ngjitur malin e Olimpit

Ka ndërruar jetë ditën e djeshme, një alpinist shqiptar. Mefail Guri po ngjiste malin e Olimpit, ku u rrëzua në një lartësi prej 10...

TRAGJIKE: I ati vret veten në ditën e dasmës të së bijës

Një baba ka vrarë veten në ditën e dasmës së vajzës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Pensilvani të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Viktima...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksident rrugor në Burrel-Milot: Shoferi i trajlerit hidhet nga mjeti

Një trajler ka dalë nga rruga në aksin Burrel-Milot mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në urën e liqenit të Ulzës. Mësohet se shkak i...
- Advertisement -