21 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 24, 2019

Ngjarje e rëndë: Njē 50 vjeçar vetëflijohet duke varur veten

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në bashkinë e Klosit, ku një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Sipas...
Dyshime: Policia holandeze nuk e ka konfirmuar akoma vdekjen e Festim Latos

Dyshime: Policia holandeze nuk e ka konfirmuar akoma vdekjen e Festim Latos

Sipas ad.nl, Festim Lato është gjetur i vdekur në qytetin Afferden, në rajonin Maas dhe Waal ndërmjet Nijmegenit dhe Venray në Holandë. Sipas raportit mediatik...
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Aksident: Mjeti bujqësor përplaset me motorrin duke mbetur të lënduar 2 persona

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Bëhet me dije se është përplasur një motor me një mjet bujqësor e për...
Krimi në Durrës: Dalin detaje të reja rreth ngjarjes

Krimi në Durrës: Dalin detaje të reja rreth ngjarjes

Krimi brenda familjes tronditi mesditën e djeshme qytetin e Durrësit. Burri xheloz vret bashkëshorten, duke e goditur me thikë pranë zemrës dhe largohet nga...
Policia arreston 2 adoleshentë pasi qëlluan me armë në ajër dhe terrorizuan banorët

Policia arreston 2 adoleshentë pasi qëlluan me armë në ajër dhe terrorizuan banorët

Qëlluan me armë zjarri në ajër në mesnatë, duke krijuar panik tek banorët, arrestohen në flagrancë nga Policia, dy adoleshentët. Sekuestrohet një armë zjarri pushkë...

Ngjarje e rëndē: 57-vjecari humb jetën nē vendin e punës

Një punëtor 57-vjeçar me origjinë shqiptare vdiq në punë mëngjesin e djeshëm në Lerma, krahinë e Alessandrisë në Itali. Punonjësi, me origjinë nga Shqipëria dhe...
Elbasan: Shkrumbohet totalisht nje automjet gjatë natës

Elbasan: Shkrumbohet totalisht nje automjet gjatë natës

Një automjet tip Benz është shkrumbuar plotësisht në qytetin e Elbasanit në rrethana ende të panjohura. Mjeti ishte i parkuar pranë banesës së shtetasit A.B,...
Aksident i rëndë rrugor në Librazhd: Fuoristrada përplaset me një kamion

Aksident i rëndë rrugor në Librazhd: Fuoristrada përplaset me një kamion

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Murrash të Librazhdit, në një aks rrugor ku muajt e fundit...
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Tronditet sërish Durrësi: Burri vret gruan dhe qëllon edhe fëmijën

Një krim i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në një familje në Durrës. Burri ka goditur me sende të ftohta gruan dhe...
Turizmi: Durresi dhe hotelet kanë pësuar rënie drastike në rezervime

Tjetër ngjarje e rëndë: I moshuari humb jetën në plazhin e Durrësit

Një 70-vjecar ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se i moshuari, ende i paidentifikuar është futur...
- Advertisement -