12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Policia jep detaje rreth shpërthimit të pikës së karburantit

Më datë 24.08.2019, rreth orës 22:10, në aksin rrugor Lezhë – Milot, në kryqëzim të Shënkollit, në një karburant, ka shpërthyer dhe ka marrë...

Prapaskena: HEC i Holtës do ndërtohet 600 metra më poshtë

Qeveria me nē krye Edi Ramën mjet kryesor manipulues ka propagandën. I duhet njohur merita për strategji manipuluese të susksesshme. Sot, i gjithē sekti rilindas...

DETAJE: Vrasja e 26 viecarit erdhi për problemin e ujit të kondicionerit

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me vrasjen e 26-vjeçarit, Indrit Çela në një vilë në Tiranë. Sipas iformacioneve që bëri publike policia,...
Zbulohen detaje të reja rreth vrasjes së Keidi Pashës në Gjermani

Zbulohen detaje të reja rreth vrasjes së Keidi Pashës në Gjermani

Kanë dalë detaje të reja në lidhje me vrasjen e të riut nga Burreli Keidi Pasha që u ekzekutua para tre ditësh në Gjermani....

Vrasja në Fier: Autorēt e dyshuar “habisin” me deklaratat e tyre

Autorët e dyshuar të vrasjes së Florian Selimit në Fier, thonë se ngjarjen e kanë mësuar nga televizori. Gjykata ata i la në burg dy...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Le Courrier des Balkans: Kompania ndërtuese e teatrit e lidhur me një rrjet...

Përplasje të forta në Tiranë, në përpjekje për të ndaluar shkatërrimin e teatrit kombëtar. Regjistrohen përballje mes protestuesve që kërkojnë të pengohet shembja e...

Air Albania lë nam me budalliqet e shkruara në faqen zyrtare të saj

Projekti i karshillëkut të Ramës me Air Albania po vazhdon edhe kësaj dite vetëm për inerci dhe kapriço. Majfton të futesh në faqen zyrtare...
Prokurorë belg mbërrijnë në Tiranë për çështjen “Toyota Yaris”

Prokurorë belg mbërrijnë në Tiranë për çështjen “Toyota Yaris”

Kanë mbërritur në Tiranë një grup prokurorësh të ardhur nga Belgjika, lidhur me dosjen e shumëpërfolur të “Toyota Yaris”. Mësohet se prokurorët belgë do të...
Dyshime: Policia holandeze nuk e ka konfirmuar akoma vdekjen e Festim Latos

Dyshime: Policia holandeze nuk e ka konfirmuar akoma vdekjen e Festim Latos

Sipas ad.nl, Festim Lato është gjetur i vdekur në qytetin Afferden, në rajonin Maas dhe Waal ndërmjet Nijmegenit dhe Venray në Holandë. Sipas raportit mediatik...
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Aksident tragjik në Tropojë: Fatëkeqësisht ka humbur jetën një 9-vjeçar

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditën e sotme në Tropojë ku dy automjete janë përtplasur më njëri-tjetrin e për pasojë ka humbur jetën një...
- Advertisement -