21 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 24, 2019
Dyshime: Policia holandeze nuk e ka konfirmuar akoma vdekjen e Festim Latos

Dyshime: Policia holandeze nuk e ka konfirmuar akoma vdekjen e Festim Latos

Sipas ad.nl, Festim Lato është gjetur i vdekur në qytetin Afferden, në rajonin Maas dhe Waal ndërmjet Nijmegenit dhe Venray në Holandë. Sipas raportit mediatik...
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Aksident tragjik në Tropojë: Fatëkeqësisht ka humbur jetën një 9-vjeçar

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditën e sotme në Tropojë ku dy automjete janë përtplasur më njëri-tjetrin e për pasojë ka humbur jetën një...
Dalin prapaskenat dhe skenari i thirrjes së Haradinajt në Gjykatën e Hagës

Dalin prapaskenat dhe skenari i thirrjes së Haradinajt në Gjykatën e Hagës

Një ditë pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, dalin detaje të reja se kush e ka përgatitur thirrjen e tij për herë...
Biba i Ramës në KQZ: 3 apartamente dhe fonde pafund nga Soros

Biba i Ramës në KQZ: 3 apartamente dhe fonde pafund nga Soros

Kushdo që mendon se Denar Biba është një ‘servil i verbuar’ ndaj Edi Ramës, aq sa mund të humbasë edhe lirinë e tij për...
Krimi në Durrës: Dalin detaje të reja rreth ngjarjes

Krimi në Durrës: Dalin detaje të reja rreth ngjarjes

Krimi brenda familjes tronditi mesditën e djeshme qytetin e Durrësit. Burri xheloz vret bashkëshorten, duke e goditur me thikë pranë zemrës dhe largohet nga...
Agron Shehaj denoncon me fakte skandalin e koncensionit për matësit e naftës

Agron Shehaj denoncon me fakte skandalin e koncensionit për matësit e naftës

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj ka denoncuar sërish sot përmes publikimit të dokumenteve koncensionin për matësit e naftës. Në një postim në facebook, Shehaj...
Ngjarja e rëndë në Kanionet e Holtës: Zbulohen si rrjodhi ngjarja

Ngjarja e rëndë në Kanionet e Holtës: Zbulohen si rrjodhi ngjarja

Kishte shkuar për të vizituar Kanionin e Holtës në Gramsh bashkë me familjen, mbytet 25-vjeçarja nga Lushnja. Edhe pse Desantila Sollaku e kishte menduar...
Denoncimi: Korrupsioni sheshit ne drejtorine e targave ne Durres

Denoncimi: Korrupsioni sheshit ne drejtorine e targave ne Durres

Nuk kanë fund denoncimet për korrupsion në nivele të ndryshme të shtetit të ngritur nga Edi Rama. Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike sot një...

Detaje të aksidentit në Vorë: Viktima nuk arrihet të identifikohet

Në rrugën dytësore Vorë-Tiranë një furgon që shërbente për transport mallrash me drejtues shtetasin A.K., rreth 28 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë...
Shoqata e Hidrokarbureve nxjerr në pah "mashtrimet" e qeverisë dhe paralajmëron rritje çmimi

Shoqata e Hidrokarbureve nxjerr në pah “mashtrimet” e qeverisë dhe paralajmëron rritje çmimi

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj,...
- Advertisement -