12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019
Ish këshilltari i ministrit të ekonomisë shpallet i vdekur pasi rezulton i humbur prej 2010

Ish këshilltari i ministrit të ekonomisë shpallet i vdekur pasi rezulton i humbur prej...

Biznesmeni Eduart Belegu, që dikur ka qënë dhe ish-këshilltar i Ministrit të Ekonomisë Dritan Prifti, zyrtarisht është shpallur i vdekur. Kërkimet disa vjeçare të...

Arrestohet 45-vjeçari pasi dhunonte ish gruan dhe vajzën

Në prangat e policisë së Vlorës ka rënë një 45-vjeçar me iniciale G.M pasi dhunonte fizikisht ish-gruan dhe vajzën e tij. Mbi të rëndojnë dy...

Alketa Vejsiu nis nismën për të bërë me shtëpi të re “Taramelen”

Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej ditës së parë kur u shfaq në ekran. Fakti...
Pronari miliarder i Asos humbi tre fëmijë në masakrën në Sri Lanka

Pronari miliarder i Asos humbi tre fëmijë në masakrën në Sri Lanka

Pronari miliarder i Asos i cili humbi tre nga katër fëmijët e tij në sulmet terroriste të Sri Lankës e ka përshkruar humbjen si...

Aksidenti tragjik i fêmijës 6 vjeçar u mbyll nga deputeti

Emisioni “BOOM” ka investiguar mbi një aksident automobilistik të ndodhur në qytetin e Divjakës 8 muaj më parë. Një fëmijë 6-vjeçar përplaset për vdekje...

Amber Heard tregon dhunën nga ish-bashkëshorti Johnny Depp

Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në dokumentet e reja që u...

PËRULJE për gjyshen 80- vjeçare që bëri qindra kilometra për të qenë në protestë

Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati  për t’iu bashkuar prortestës së  opozitës para Kryeministrisë , duke sfiduar moshën dhe...
LEGJENDA THESARIT: Në fshatin Valikardhë kanë nisur gërmime natën

LEGJENDA THESARIT: Në fshatin Valikardhë kanë nisur gërmime natën

Gërmimet e paligjshme që bëhen natën shqetësuan banorët e fshatit Valikardhë. Një legjendë për thesar, sipas tyre, duket se ka tërhequr në zonën e...

HISTORI: Mezi shtyente muajin dhe pastaj Instagrami e bëri milionere

Dikur ajo ishte një kuzhiniere dhe rroga e saj mujore nuk i mjaftonte as për të shtyrë muajin, pasi shpenzimet ishin të mëdha, ndërsa...
Zbulohen detaje të reja për vrasjen e shqiptarit në Spanjë

Zbulohen detaje të reja për vrasjen e shqiptarit në Spanjë

Zbulohen detaje të reja për vrasjen e shqiptarit në Spanjë. Mediat spanjolle kanë bërë publike të dhëna për vrasjen e 46-vjeçarit. Bëhet fjalë për...
- Advertisement -