12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019
Gazetarja e njohur tregon se si kaloi sëmundjen tumorale

Gazetarja e njohur tregon se si kaloi sëmundjen tumorale

Dy vite më parë, Saranda Hoda ose siç njihet tashmë- Sasa- ishte në luftë për jetën. Gazetarja nga Kosova u prek nga sëmundja e rrallë...

Modelja braziliane tregon detaje nga akuzat për përdhunim ndaj Nejmar

Modelja braziliane Najila Trindade Mendes de Souza fitoi vëmendje globale pasi ajo solli akuzat për përdhunim kundër sulmuesit te PSG Neymar, duke pretenduar se...
Vlorë: Bie në pranga 30-vjeçari pasi ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes

Vlorë: Bie në pranga 30-vjeçari pasi ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes

Një shtetas me iniciale E.P, banues në qytetin e Vlorës është arrestuar ditën e sotme nga policia për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj...
BERAT: Në pranga 2 persona për ushtrim dhune ndaj prindërve të tyre

Një 56-vjeçar është vënë në pranga për dhunë ndaj bashkëshortes

Një 56-vjeçar është vënë në pranga. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Beratit. Mësohet se 56-vjeçari me inicialet K.V., akuzohet të ketë...
Reperja shqiptare lirohet nga burgu e akuzuar për mashtrim dhe vjedhje

Skandali i mashtrimit bën që Loredana të marri vendimin e papritur

Këngëtarja Loredana Zefi, u vendos në qendër të vemendjes të mediave , pas lajmin se një çift zviceran e akuzoi se i ka mashtruar...
DRAMA E 25-VJEÇARES: E torturonin se nuk lindte djalë

DRAMA E 25-VJEÇARES: E torturonin se nuk lindte djalë

Një 25-vjeçare nga Tirana ka ardhur në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 për të rrëfyer dramën e jetës së saj....
TMERR PËR SË GJALLI: U dhunua nga burri për 15 vite ndërsa familja nuk e mbështeti

TMERR PËR SË GJALLI: U dhunua nga burri për 15 vite ndërsa familja nuk...

Si pjesë e ciklit “Pas Dyerve të Mbyllura”, Citizes Channel publikon  histori të grave që kanë qenë viktima të dhunës, duke rrëfyer hapin e...

BBC: Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2 vjeçare në Angli

BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari...
I riu nga Elbasani është arrestuar pasi ofendoi Ramën në Facebook

I riu nga Elbasani është arrestuar pasi ofendoi Ramën në Facebook

Rigels Topi , 30 vjeç nga qyteti i Elbasanit është  shoqëruar që prej ore 23 të mbrëmjes së djeshme nga policia e Elbasanit. Burime konfidenciale...
Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Arbana Osmani rrëfen e përlotur për sëmundjen e nënës së saj

Arbana rrëfen e përlotur për sëmundjen e nënës së saj. Arbana Osmani drejtoi puntatën e radhës të ‘Dua të të bëj të lumtur’ të...
- Advertisement -