12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Testi ADN-s nxjerr në pah të vërtetën mostruose se 15 vjeçarja është shtatëzënë me...

55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dhe e la...

Historia e nënë Haxhiresë që përloti teleshikuesit

Historia e dytë që u trajtua në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte historia e nënë Haxhiresë ose siç e quante veten...

Nëna e dy fëmijve mëson në moshën 40- vjeçare që është e birësuar

Një histori e pazakontë u trajtua sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24. Ishte data 6 korrik 1978, në maternitetin e...

Historia e shqiptarit qe perloti gjyqtarin anglez

Historia e Agim Selmanllarit dhe mirëkuptimi i një sistemi gjyqësor. Historia e 32- vjeçarit me nënshtetësi shqiptare është një nga rastet e mijëra shqiptarëve që...

Misteri dhe historia e gurit te vecante me peshë deri në 10 ton

Midis historise, misterit, bukurise dhe te paimagjinueshmes, "Sofra e zotit" ne majen e malit te Lipes Faktorë natyrorë mund ta kenë shkëputur nga mali mëmë,...
- Advertisement -