12 C
Tirana
E diel, Shtator 22, 2019

Familja Gjikola me 5 anëtar jeton në varfëri ekstreme

Pesë anëtarë të familjes Gjikola në fshatin Sopot të Bulqizës jetojnë me vetëm një ndihmë 100 mijë lekë të vjetra. Malvina Gjikola, e cila kujdeset...

Sot ka një pagë të majme, por kur ishte i vogël vidhte ushqim kur...

  Sot, është futbollist, luan në nivelet më të larta dhe ka një pagesë të majme. Por, pas tyre janë histori dhe fëmijëri të vështira....

Prostituta: Për krishtëlindje gratë gatuajnë ndërsa burrat vijnë tek ne

Është e qartë që punoj edhe për Krishtlindje. Italianët i kanë marrë rrogat dhe janë gati të shpenzojnë. Në datën 24 do të punojnë...

Kur shteti i le në harrësë, por dhe zoti po vonon

“Zoti vonon dhe shfaqet i varfëri”. Një nga thëniet më të hershme gjen mishërim në këtë kasolle gati në shembje ku Zoti duket se...

I ndryshoi jeta 360 gradë nga mbijetesa në një shtëpi të re që e...

Te gjithe e kujtojne historine e trishte te familjes Sorra, transmetuar dy muaj më parë ne emisionin “Stop”. Kushtet e kesaj familje, ne Kashar te...
Ronaldinho në telashe: Ish-partnerja e brazilianit e akuzon për ushtrim dhune

Ronaldinho në telashe: Ish-partnerja e brazilianit e akuzon për ushtrim dhune

Ish-partnerja e brazilianit Ronaldinho, Priscilla Coelho, akuzon ish-futbollistin e njohur për sulm fizik, të ndodhur në dhjetor 2018, kur, siç i tha revistës “Universa”,...

Zhduket nga banesa e saj 16- vjeçarja nga Kavaja

Një tjetër minorene është zhdukur nga banesa e saj në qytetin e Kavajës. Ka qenë nëna e saj, S. T., 36 vjeçe, banuese në Kavajë,...
Mamaja e Bleona Matës pas 8 vitesh ka marrë sinjalizime për vendodhjen

Mamaja e Bleona Matës pas 8 vitesh ka marrë sinjalizime për vendodhjen

 8 vite kanë kaluar nga zhdukja misterioze e Bleona Matës, vajzës e cila humbi kontaktet me familjarët në moshën 7-vjeçare. Mamaja e 15-vjeçares thotë sot...

RASTI MONSTRUOZ: Babai abuzonte seksualisht me vajzën e tij 9 vjeçare

Pas transmetimit në emisionin Fiks Fare të rastit monstruoz, ku një 9-vjeçare përdhunohej prej 2 vitesh nga babai dhe kërcënohej nga njerëzit e tij,...

Njihuni me historinë e zonjës Dallëndyshe që ia ka dalë të mposhtë sëmundjen e...

Vlerën e jetës e kuptojmë më së shumti atëherë kur fati na vendos përballë vdekjes. Kështu ka ndodhur edhe me Dallëndyshe Xhaferrajn, e cila...
- Advertisement -