15 C
Tirana
E premte, Shtator 20, 2019
Vrau të atit me sëpatë: 35-vjeçari nuk shfaq shenja pendese

Vrau të atit me sëpatë: 35-vjeçari nuk shfaq shenja pendese

Arjan Shahaj, 35-vjeçari që vrau babin e tij Iljaz Shahaj me sëpatë, vijon të japë dëshmi kontradiktore para policisë dhe prokurorisë. Në dëshminë e dytë...
Itali: Arrestohet 36- vjeçari shqiptari pasi dhunonte sistematikisht gruan

Itali: Arrestohet 36- vjeçari shqiptari pasi dhunonte sistematikisht gruan

Një shqiptar është vënë në prangat e policisë italiane, nën akuzën e dhunës në familje. Mediet e huaja bëjnë me dije se i arrestuari është...
Ngjarje e kobshme: 16-vjeçarja abuzohet seksualisht nga xhaxhai i saj

Ngjarje e kobshme: 16-vjeçarja abuzohet seksualisht nga xhaxhai i saj

Burri 45-vjeçar nga fshati Grabian në Divjakë, i arrestuar me akuzen se ka perdhunuar mbesen vetem 16 vjecare, sapo kishte dale nga burgu. Arrestimi i...
Ronaldinho në telashe: Ish-partnerja e brazilianit e akuzon për ushtrim dhune

Ronaldinho në telashe: Ish-partnerja e brazilianit e akuzon për ushtrim dhune

Ish-partnerja e brazilianit Ronaldinho, Priscilla Coelho, akuzon ish-futbollistin e njohur për sulm fizik, të ndodhur në dhjetor 2018, kur, siç i tha revistës “Universa”,...
Ka edhe kështu: Gjen burrin e zhdukur duke futur video në internet me gruan e re

Ka edhe kështu: Gjen burrin e zhdukur duke futur video në internet me gruan...

Një grua, e cila kishte tre vite që kërkonte bashkëshortin e ‘humbur’, e ka gjetur aty ku s’e priste. Jayapradha nga India e gjeti burrin nga...

Dëshmi tronditëse të dhunë së pashembullt gjatë natës në Dibër

  Janë dëshmi tronditëse ato të qytetarëve dibranë të cilët janë terrorizuar mëngjesin e sotëm nga Forcat Speciale që i kanë dhunuar duke i sulmuar...

Rozana Radi kujton ndarjen nga jeta të të atit me një mesazh të ndjerë

Rozana Radi kujton ndarjen nga jeta të të atit: Humba veten kur ai u largua. Rozana Radi ka postuar një foto dedikuar babait të...
KORÇË: Një automjet aksidenton 70- vjeçarin me biçikletë

Arrestohet 41-vjeçari për ushtrim dhune ndaj nënës së tij

Një 41-vjeçar, i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij është arrestuar nga policia e Korçës. Policia ka proceduar dhe dy...
E FRIKSHME: Shtëpia e familjes nga Kosova pushtohet nga qindra gjarpërinj

E FRIKSHME: Shtëpia e familjes nga Kosova pushtohet nga qindra gjarpërinj

Tetë anëtarë të familjes Ahmeti nga fshati Resinoc i Kosovës ka 3 ditë që po qëndrojnë në oborr. Kjo pasi ndihen të pasigurt nga një grumbull gjarpërinjsh që ka...
Gazetarja e njohur tregon se si kaloi sëmundjen tumorale

Gazetarja e njohur tregon se si kaloi sëmundjen tumorale

Dy vite më parë, Saranda Hoda ose siç njihet tashmë- Sasa- ishte në luftë për jetën. Gazetarja nga Kosova u prek nga sëmundja e rrallë...
- Advertisement -