5 C
Tirana, Al
E premte, Nëntor 16, 2018
Ja se si tatimorët rilindas "rrjepin" bizneset e rregullta

Ja se si tatimorët rilindas “rrjepin” bizneset e rregullta

Ja se si tatimorët rilindas "rrjepin" bizneset e rregullta . Kamera e fshehtë e emisionit Stop, sjell me zë dhe figurë “rrjepjen” periodike që...

Ja se si ministrja Manastirliu na mashtroi me mjeken pa licensë

Ministria e Shendetesise vazhdon fushaten e mashtrimeve me qellim qe t'u thoje shqiptareve se shendetesine e ka bere parajse. Madje mjeket lene "ferrin" italian dhe...
Këngëtarja e njohur tregon vuajtjen nga sëmundja e rrallë

Këngëtarja e njohur tregon vuajtjen nga sëmundja e rrallë

Këngëtarja e njohur tregon vuajtjen nga sëmundja e rrallë . Zanfina Ismaili ka rrëfyer për herë të parë një pjesë të fëmijërisë së trishtë...
Regjistrohen përplasjet e para sot gjatë protestës së banorëve

Kompania fituese e projektit Unazes Re është krijuar në Korrik

Kryeministri Edi Rama dhe  kreu i bashkisë Erion Veliaj heshtin për protestën e mbi 2 mijë banorëve, sepse ata kanë vënë në jetë një...

Skema korruptive prej 40 milionë eurosh me projektin e unazës

Edi Rama dhe Erion Veliaj heshtin për protestën e mbi 2 mijë banorëve, sepse ata kanë vënë në jetë një skemë korruptive me vlerë...
42- vjeçarja humbet jetën pasi vetëhelmohet me pesticide

42- vjeçarja humbet jetën pasi vetëhelmohet me pesticide

42- vjeçarja humbet jetën pasi vetëhelmohet me pesticide. Një 42-vjecare ka humbur jetën në fshatin Tresh të Lezhës pasi ka konsumuar pesticide. Sipas njoftimit të...
Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë kanë dalë sërish për të protestuar

Agravohet protesta, policia arreston një grua shtatzënë

 Deputeti i PD, Klevis Balliu ka thënë se PD do mbështesë banorët në protestën e tyre tek Unaza e Re kundër prishjes së banesave. I...
Mbi 600 punëtor të by-passit të Fierit protestojnë për rrogat

Mbi 600 punëtor të by-passit të Fierit protestojnë për rrogat

Mbi 600 punëtorë të 55 firmave nenkontraktore dhe furnitorë që punojnë në by-passin e Fierit kanë dalë sot në protestë, pasi kërkojnë marrjen e...
Kur mësimi dhe marrja e dijes të rrezikojnë jetën

Kur mësimi dhe marrja e dijes të rrezikojnë jetën

Kur mësimi dhe marrja e dijes të rrezikojnë jetën. Kjo është "drama" që po kalojnë nxënësit e shkollës së Bashkuar në Qukës. Janë plot 420...
Virusi i rrallë i merr jetën 18- vjeçares nga Tirana

Lushnje: Minorenja 13- vjeçare tenton vetvrasjen me medikamente

Një minorene ka konsumuar medikamente mjekësore, në tentativë për ti dhënë fund jetës së saj. Ngjarja ka ndodhur në Lushnje, ku sipas Policisë vendore, mësohet...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -