15 C
Tirana
E premte, Shtator 20, 2019
Gjon Muharremaj i riu shqiptar që arrin në gjysëmfinalen e ‘The Voice’ në Francë

Gjon Muharremaj i riu shqiptar që arrin në gjysëmfinalen e ‘The Voice’ në...

Gjon Muharremaj është një i ri shqiptar që po triumfon në ‘The Voice’ në Francë. Performanca e tij në edicionet e fshehura ka mahnitur jurinë...
Dështon koncerti i parë i rikthimin të grupit “Spice Girls”

Dështon koncerti i parë i rikthimin të grupit “Spice Girls”

Mbrëmjen që lamë pas grupi i njohur britanik “Spice Girls” u rikthyen së bashku në turin e tyre shumë të përfolur. Vajzat, pa praninë e...

“New York Times” i dedikon shkrim special këngëtares shqiptare

Në një artikull “New York Times” u dedikoi hapësirë disa prej artistëve të rinj nëpër botë. Një prej këtyre 15 këtyre artistëve ishte edhe...
Edhe Eleni Fourerira jep mbështetjen për Jonida Maliqit

Holanda fiton Eurovisionin ndërsa Jonida Maliqi renditet e 18-ta

Holanda është fituesja e “Eurovision Song Contest 2019″ që u mbajt në Izrael. Këngëtari Duncan Laurence, me këngën “Arcade”, ishte më i vlerësuari nga...
Sonte finalja e Eurovision: Jonida Maliqi do të përformojë e dyta

Sonte finalja e Eurovision: Jonida Maliqi do të përformojë e dyta

Jonida Maliqi do të perfomojë e dyta në radhë në finalen e madhe të Eurovizionit. Finalja do të mbahet mbrëmjen e sotme, në Izrael dhe...
Eleni Fureira sjell një bashkëpunim me reperin e njohur

Edhe Eleni Fourerira jep mbështetjen për Jonida Maliqit

Sigurisht që gëzimi ishte shumë i madh dhe mbështje për Jonidën kanë treguar shumë personazhe të njohur në rrjetet sociale pas kualifikimit të saj...

Jonida Maliqi çon Shqipërinë në Natën finale

Ndërkohë që po jepen edhe 10 shtetet e kualifikuar në finale, Shqipëria mund të gëzojë sepse performanca e Jonida Maliqit është vlerësuar. Delegacioni shqiptar ka...
Ja sa do të përfitojë Madonna për 2 këgë live në Eurovision

Ja sa do të përfitojë Madonna për 2 këngë live në Eurovision

Madonna do të jetë surpriza e këtij viti në ‘Eurovision’, ose të paktën kështu është plani, pasi mediat kanë zbuluar që performanca e saj...

Sonte nis Eurovision dhe zbulohet e sata do jetë performanca e Shqipërisë

Sonte në mbrëmje do të jetë nata e parë e festivalit “Eurovizion Song Contest 2019” që organizohet në Telaviv. Ky festival zhvillohet në tre ditë....

Eurovision: Jonida Maliqi ndan me ndjekësit pamje nga Jeruzalemi

Jonida Maliqi ndodhet tashmë në Izrael pasi në vetëm pak ditë ajo do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e ‘Eurovision 2019’, me këngën fituese...
- Advertisement -