18 C
Tirana
E diel, Korrik 21, 2019
Haradinaj nuk mban dot lotët gjatë komunikimit të dorëheqjes

Dorëheqja e Ramush Haradinajt: Përse hesht Edi Rama?!

Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë dhe Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari...

Albana Vokshi: Shteti është në duart e krimininelëve

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, reago pas ngjarjes së rëndë në Arapaj të Rrashbullit, duke theksuar se “shteti është në duart e kriminelëve” Sipas...
Aksident i rëndë rrugor në Librazhd: Fuoristrada përplaset me një kamion

Aksident i rëndë rrugor në Librazhd: Fuoristrada përplaset me një kamion

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Murrash të Librazhdit, në një aks rrugor ku muajt e fundit...
Lulzim Basha reagon pas vendimit të Gjykatës së Durrësit

Basha: Dorëheqja e Haradinajt është akt që vendosi atdheun mbi gjithçka

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në twitter pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës. “Dorëheqja e kryeministrit Ramush...
Paralajmërimi i Nokës: Banditë e persona të paidentifikuar do vishen si policë për të provokuar

Noka: Haradinaj tregoi se është burrë shteti ndërsa Rama është burrec karrigeje

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon...
Pandeli Majko vlerëson dorëheqjen e Ramush Haradinajt

Pandeli Majko vlerëson dorëheqjen e Ramush Haradinajt

Ish-kryeministri i Shqipërisë gjatë periudhës së luftës së Kosovës, Pandeli Majko, e ka cilësuar dorëheqjen e sotme të kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj, si dorëheqjen...
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Tronditet sërish Durrësi: Burri vret gruan dhe qëllon edhe fëmijën

Një krim i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në një familje në Durrës. Burri ka goditur me sende të ftohta gruan dhe...
Bylykbashi- Ramës: Ky vend nuk ka njohur një rracë te pangopur si e jotja

Rama i mbyll hotelin ndërsa ish-deputeti i kthehet: E ke dh….. fare!

Ish-deputeti i PD dhe ish-kryetari i PD-së për Elbasanin reagoi sot me një postim ndaj publikimit të Kryeministrit Rama për mbylljen e hotelit, të...
Turizmi: Durresi dhe hotelet kanë pësuar rënie drastike në rezervime

Tjetër ngjarje e rëndë: I moshuari humb jetën në plazhin e Durrësit

Një 70-vjecar ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se i moshuari, ende i paidentifikuar është futur...
Lulzim Basha reagon pas vendimit të Gjykatës së Durrësit

Lulzim Basha reagon pas vendimit të Gjykatës së Durrësit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit, për Valbona...
- Advertisement -