Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më të re në moshë

0
Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më të re në moshë

Kantautori i njohur Pirro Çako ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë, që prej divorcit të para shumë viteve nga sopranoja e njohur Inva Mula.

Në fillim, u zbulua se Pirro ka qenë në një lidhje me një vajzë shkodrane të quajtur Sisi, me të cilën edhe bashkëjetoi  për pesë vite.

Mirëpo së fundmi, duket se kantautori është në një lidhje të re me një vajzë bionde

‘Panorama Plus’ shkruan se bukuroshja në fjalë është punonjëse në gjykatën e Tiranës dhe duket të jetë rreth 20 vite më e re.

Pirro u shfaq për herë të parë në publik me të gjatë drekës që organizoi producenti Ardit Gjebrea në jug të Shqipërisë.

Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më të re në moshë