Jeni kuriozë të shihni se si duket Arbana Osmani ditën e parë të shkollës

0
Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Autorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka postuar në Instagramin e saj dy foto bardhë e zi.

Në njërën shihet e veshur me një fustan të bardhë, flokët e shkurtër dhe me baluke.

Ndërsa fotoja tjetër është shkrepur në ditën e saj të parë të shkollës, veshur me përparësen e zezë e jakën e bardhë, ndërsa në duar mban një tufë me lule teksa zbulon se e vogël ajo ka qenë vajzë shumë e ndrojtur.

Jeni kuriozë të shihni se si duket Arbana Osmani ditën e parë të shkollës