Ja urimi special që fëmijët i bëjnë Valbona Selimllarit

0
Më në fund Valbona Selimllari na zbulon një foto të bashkëshortit

Si e urojn fëmijët për ditelindje Valbona Selimllarin?

Valbona Selimllari feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 46-të. Ndonëse vitet kanë kaluar ajo vazhdon të mbetet po aq tërheqëse sa në daljen e saj të parë publike ku u shpall Miss-i i parë i vendit tonë. Që prej atij momenti jeta e saj ndryshoi plotësisht, pasi pas kaq vitesh ajo është kthyer në një nga personazhet publikë më të dashur.

Selimllari publikon herë pas here në llogarinë e saj në ‘Instagram’ foto të ndryshme nga përditshmëria, por dhe projekti më i fundit që ajo po drejton në ekranin e ‘Ora News’. Së fundmi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit urimin më të veçantë që ka marrë për ditëlindje, duke publikuar një foto në të cilën shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë, dashuri”