Ja si i përgjigjet Grida Duma provokimit të Ermal Mamaqit

0
Ja si i përgjigjet Grida Duma provokimit të Ermal Mamaqit

Ajo ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj të jashtme. Grida Duma është një nga figurat më simpatike të politikës shqiptare.

Dje  ajo ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku nuk i shpëtoi “pyetjes me spec” të Kejvinës.

“Cili deputet të ka gjuajtur më pa takt dhe si”? Kjo ishte pyetja e velinës, së cilës znj.Grida iu përgjigj menjëherë duke thënë se nuk është “gjuajtur” nga asnjë deputet.

Ermal Mamaqi: Cili deputet të ka gjuajtur më pa takt dhe si?

Grida Duma: Zero, zero, zero. Askush.

Ermal Mamaqi: Nuk ka mundësi Grida. Na thuaj një emër, ose inicialet.

Grida Duma: Askush.

Ermal Mamaqi: E. R… Nuk paskemi shans që të marrim një lajm.