Ja pse sulmuesi i Interit është penduar që është ndarë

0
Ja pse sulmuesi i Interit është penduar që është ndarë

Në Argjentinë njihet si ish-e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit. Është një “bombë” e vërtetë dhe kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar.

Fotot që poston në Instagram i lënë shumë pak vend imagjinatës. Fiziku i saj është thjesht i mrekullueshëm, pasi ajo përkujdeset deri në detaje me ushqimin që konsumon dhe ushtrimet në palestër. Lautaro ndoshta do të penduar që i dha fund lidhjes me të.