Ja me kë e festoi Bleona ditëlindjen e 40-të

0
Ja me kë e festoi Bleona ditëlindjen e 40-të

Bleona vendosi që këtë 40 vjetor ta festonte së bashku me prindërit e saj në një udhëtim në Meksikë.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa pamje nga hoteli dhe vendi përrallor ku po qëndron.

Ajo dhe prindërit e saj kanë qëndruar në resorin luksoz ‘Las Ventanas al Paraiso’, që siç duket edhe nga pamjet duket si një parajsë e vërtetë.

Ja me kë e festoi Bleona ditëlindjen e 40-tëJa me kë e festoi Bleona ditëlindjen e 40-të