Ja kujt i drejtohet dedikimi special i Ledri Vulës

0

Ledri Vula është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, i pëlqyer shumë nga publiku .

Dhe dita e sotme është një ditë e veçantë për familjen e reperit.

Babi i tij Agron Vula feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte dhe një dedikim shumë i ëmbël nga ana e Ledrit.

“Nga zemra ime tek e jotja babi. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua. Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar reperi në foton e të atit të tij.

Ja kujt i drejtohet dedikimi special i Ledri Vulës