Ja dedikimi i bukur i Orinda Hutës për Turjan Hyskën

0

Orinda Huta dhe Turi kanë së bashku plot 12 vite. Rreth 2 vite më parë ata kurorëzuan në martesë romancën e tyre të gjatë, me një ceremoni madhështore. Çifti duket se ka dy data të rëndësishme 29 korrikun dhe 9 marsin.

Më 29 korrik kanë përvjetorin e martesës, ndërsa më 9 mars atë të lidhjes. Orinda sot në këtë 12-vjetor i ka bërë një dedikim mjaft interesant bashkëshortit të saj, Turit.

“Deri në dhëmbin e fundit… timin se i kam më të fortë.12”,-shkruan Orinda bashkangjitur fotos.