Ilda Bejleri sërish me veshje provokuese

0
Moderatores bukuroshe Ilda Bejlerit i propozojnë për martesë në Instagram

Ilda Bejleri ka ‘goditur’ sërish në shenjë. Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe në fotot që publikon duket tejet seksi.