Grida Duma “përplaset” live me Spartak Ngjelën

0
Grida Duma: Qeveri tranzitore pa Edi Ramën

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka sulmuar egërsisht avokatin Spartak Ngjela, i cili ka thënë se protestuesit i njoh nga kafkat.

Duma deklaroi në emisionin “Open” se ky është një skandal që nuk mund të thuash për to se janë të paguar.

Ish-deputetja e PD-së tha se maskimi është simbolik dhe gjëja më normale e më perëndimore.

Sipas Dumës nuk ka asnjë vështirësi për një turmë për të hyrë në Kuvend, por nuk ka dashur. Sipas saj ekuilibri më i madh ka qenë për të mbajtur paqësisht këtë protestë.