Françeska Jaçe me fotot në det tregon se dimri do kohë

0
Françeska Jaçe me fotot në det tregon se dimri do kohë

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, aktualisht e njohur si modele, sfidon dimrin, i cili është në prag dhe sapo ka nisur me temperaturat e ulëta.

Madje për të mund të thuhet se vera nuk ka mbaruar ende. Françeska ka postuar në rrjetet sociale një fotografi tejet provokuese nga plazhi, ku shfaqet e lagur dhe më seksi se kurrë.

“A ska ardh Dimri hala?”, – pyet në mënyrë provokuese Françeska fansat e saj, ku tregon linjat e saj te admirueshme.

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, aktualisht e njohur si modele, sfidon  dimrin, i cili është në prag dhe sapo ka nisur me temperaturat e ulëta.  Madje për të mund të thuhet se vera nuk ka mbaruar ende. Françeska ka postuar në rrjetet sociale një fotografi tejet provokuese nga plazhi, ku shfaqet e lagur dhe më seksi se kurrë.  “A ska ardh Dimri hala?”, – pyet në mënyrë provokuese Françeska fansat e saj, ku tregon linjat e saj te admirueshme.