Fansat pyesin Kejvinën se pse publikon vetëm foto e zhveshur

0
Kejvina Kthjella i vë

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura të shoëbizzit shqiptar, e cila njihet për format e saj trupore, të cilat nuk heziton që ti ekspozojë në rrjetet sociale. Shumë e ndjekur në Instagram, Kejvina publikon vazhdimisht foto provokuese, por edhe zbulon detaje nga jeta private.

Kejvina këto ditë po pushon në Tenerife, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë në rrjete sociale. Modelja së fundmi ka postuar një foto në të cilën shfaqet me bikini të vogla teksa nxjerr në pah linjat e saj seksi.
Me flokë gërsheta dhe pa grim në fytyrë, Kejvina bëri të gjithë të flasin për të dhe kjo shihet fare mirë në komentet e fansave.

Një prej tyre i thotë që tani e kemi kuptuar se është seksi, por pse duhet të publikojë çdo foto e zhveshur. Kejvina nuk e la pa përgjigje dhe iu përgjigj shumë thjeshtë: “Bëj bllok! Bëj ça të dua të profili im”.

Fansat pyesin Kejvinën se pse publikon vetëm foto e zhveshur