E veshur me të brendshme të kuqe Irina Shayk ka çmendur fansat

0
E veshur me të brendshme të kuqe Irina Shayk ka çmendur fansat

Në këtë prag Krishtlindjesh mbizotëron e kuqja për veshjet e femrave dhe Irina Shayk nuk ka mbetur pas. Supermodelja ruse, nuk heziton t’i ekspozojë format e saj trupore në rrjetet sociale.

E veshur me të brendshme të kuqe, ylli i modës ka çmendur fansat. Me ngjyrat e festave, Irina dukej shumë seksi. Ajo vuri në pah trupin e saj perfekt me të brendshmet e kuqe, duke theksuar çdo detaj.