Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishajn shfaqen të lumtur në udhëtimin e tyre

0
Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishajn shfaqen të lumtur në udhëtimin e tyre

Arbana Osmani ka postuar foton romantike me Eduart Grishajn, ku duken rrezëllitës krah njëri-tjetrit. Të qeshur të dy duket se çifti po e shijojnë shumë romancën mes tyre.

Moderatorja ka publikuar dy poza, ku në njërën shfaqet bashkë me regjisorin dhe në tjetrën janë i gjithë kolektivi i “Dua të të bëj të lumtur”.

Por Arbana nuk i ndahet asnjë moment Eduartit.

Ata janë pranë njëri-tjetrit edhe në foton kolektive, dhe duken në harmoni të plotë.