Basha viziton Elbasanin me rastin e Ditës së Verës

0

Kreu i Partisë Demokratike ka vizituar qytetin e Elbasanit me rastin e Ditës së Verës.

Basha uroi qytetarët elbasanas dhe gjithë shqiptarët nga kryeqyteti i ballokumeve.